Prienuose dėl kelio remonto darbų – dideli kamščiai

Dėl kelio A16 Vilnius – Marijampolė remonto darbų Prienų mieste susiformavo didžiulės spūstys – kilometrinės mašinų eilės išsirikiavusios abipus tilto per Nemuną. Atvažiuojantiems nuo Kauno tenka sustoti vos iš Kauno gatvės įsukus į J.Basanavičiaus gatvę. Eismą apsunkina Vytauto gatvėje (nuo šviesoforo iki tilto) atliekami remonto darbai, kur kiekviena kryptimi leidžiama važiuoti tik viena juosta. Šiuo metu ten eismą reguliuoja reguliuotojai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close