Paskutinis skambutis Jiezno abiturientams

Gegužės 29 d. Jiezno gimnazijoje 64 laidos abiturientams nuskambėjo, deja, jau paskutinis skambutis. Žiūrint į abiturientus šią dieną vietoje iškilmingų žodžių mane apėmė ne kartą patirtas jausmas – toks, kokį jauti, kai tenka atsisveikinti su kiemo draugu, kai žinai, jog jis išsikelia gyventi  į kitą miestą, arba su bičiuliu, su kuriuo ilgus metus  trynei tą patį suolą, vieną dieną turi atsisveikinti, nes išvažiuojate mokytis į skirtingus mietus. Tas jausmas – tai pasąmonėje kaip laikrodis tiksintis žinojimas, jog vargu ar kada pasimatysite, o jei ir susitiksite, niekuomet nebebūsite tokie kaip dabar. Tokiomis akimirkomis  spaudi ranką, bandai kalbėti nerimtus dalykus,  pavyzdžiui, pasijuoki iš patirtų nuotykių ir kaip užsuktas laikrodis vis kartoji: „Na ką, pasimatysime netrukus“, o jis tau: „Taip, taip, būtinai, susisieksime“. Paskutinis skambutis yra būtent tokia diena, kuomet prasideda atsisveikinimas. Žinai, kad dar kurį laiką susirašinėsite  ar ištaikysite akimirką pasimatyti, tačiau tai nutiks vis rečiau ir rečiau. Gal  visa tai skamba liūdnai, tačiau toks išsiskyrimas natūralus. Tai nereiškia, jog su tuo ar kitu žmogumi tebuvote neblogi draugai, kad nemylėjote ar negerbėte vienas kito, ar nebuvote (kaip pasakytų jaunimas) „viena chebra“. Tai tik parodo, jog mes neišvengiamai keičiamės, augame, einame savu keliu. Todėl  noriu palinkėti, kad šiandien prasidėjęs neišvengiamas išsiskyrimas ir pasikeitimai kiekvienam iš jūsų būtų tik geras, o besišakojantys keliai, kuriuos nuo šios akimirkos pasirinksite,  vestų tikgerakryptimi.

Sėkmės jums!

Jiezno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 Danutė Bajorienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close