Kelyje Prienai-Kaunas karo technikos avarijoje – 13 sužeistųjų, trys iš jų – sunkiau. Numanoma avarijos priežastis – kliūtis kelyje (atnaujinta 12:40)

Kelyje Prienai-Kaunas, netoli sankryžos į Rokus (prie buvusio „Kubilo“ restorano) vykstant karinio JAV transporto kolonai, įvyko keturių šarvuočių „Stryker“ eismo įvykis. Viena karinio transporto priemonė atsidūrė už kelio ribų.

Pranešama apie 10 lengvai bei 3 sunkiau sužeistus JAV kontingento karius. Jie visi išgabenti į Kauno klinikas.

Pirminiais duomenimis eismo įvykis įvyko dėl kliūties ant kelio.

Kolona vyko Kauno kryptimi. Įvykio vieta nepravažiuojama, automobilių eismas nukreipiamas aplinkkeliais.

Pasak Lietuvos kariuomenės strateginio departamento atstovo, kapitono Gintauto Ciunio, kelyje Prienai – Kaunas eismo įvykio metu susidūrė keturi JAV šarvuočiai. Pirminiais duomenis avarija įvyko dėl kelyje atsiradusios netikėtos kliūties. Trylika sužeistų karių yra išvežta į Kauno klinikas. GMP gydytojų teigimu, trys sužeisti sunkiau, kitų sužeidimai lengvi. Pirmąją pagalbą sužeistiesiems suteikė kiti kariai. Ant kelio yra išsiliejusio kuro, kurį valo PGT departamento valymo cisternos.

JAV šarvuočiai, kirtę Lietuvos sieną Lazdijų ir Kalvarijos pasienio punktuose, vyko į Lietuvos ir kitų Baltijos šalių karinius poligonus dalyvauti pratybose.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close