Kariuomenės ir visuomenės vienybės šventė Alytuje

Gegužės 19 d. Prienų rajono mokyklų (NVŠ jaunųjų šaulių ugdymo programos narių) jaunieji šauliai su būrelių vadovais dalyvavo Alytuje, Jaunimo parke, vykusioje Kariuomenės ir visuomenės vienybės šventėje. Susirinkusieji galėjo pasiklausyti koncerto, kuris sudomino daugumą žmonių, susitikti su įvairių karinių profesijų žmonėmis. Įvairių kariuomenės pajėgų kariai pasakojo apie savo tarnybą, demonstravo ginkluotę, ekipuotę ir karinę įrangą, buvo paruošę smagių užduočių ir kvietė kiekvieną jas išbandyti. Kelis kartus griausmingai praskrido naikintuvai, kurie atkreipė daugelio susirinkusiųjų dėmesį. Renginio metu visi buvo vaišinami kareiviška koše ir labai gardžia sriuba (ją virė sąjungininkai vokiečiai). Daug jaunųjų šaulių susidomėjo šarvuočiais ir tankais, į kuriuos buvo galima įlipti ir apsižvalgyti, o su kariniais ,,hameriais“ (tiesa, ilgokai palaukus didžiulėje eilėje) buvo galima ir pasivažinėti. Šventėje teko pabendrauti su kariuomenės vadu generolu leitenantu Jonu Žuku. Renginio metu vyko partizanų mūšio improvizacija. Joje Lietuvos partizanai kovėsi su ,,enkavedistais“ ir ,,stribais“ – laimėjo mūsų partizanai.

Šventė mums labai patiko ir tikimės, kad ateityje bus dar ne vienas toks renginys, kuriame norėtume dalyvauti.

Norime padėkoti Lietuvos šaulių sąjungos Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadams už suteiktą galimybę dalyvauti šiame renginyje.

  Jaunoji šaulė Erika Kelmelytė  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close