Šilta gegužės 27-oji, sekmadienis, Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“ „Boružiukų“ grupės boružiukus ir jų šeimynas sukvietė į Šeimų sąskrydį. Tai jau 2-asis sąskrydis, subūręs grupės vaikučius kartu su tėveliais ir seneliais linksmai praleisti laiką gamtoje, pabendrauti, parodyti, kiek per metus paaugo, ko išmoko, ir palydėti vyresnius grupės vaikučius į priešmokyklinio ugdymo grupę.

Grupės auklėtojos Jūratė ir Janina susirinkusioms šeimynoms organizavo linksmų ir įdomių žaidimų, estafečių, draugiškų varžybų. Smagiai parungtyniavę, mažieji boružiukai savo auklėtojas, tėčius ir mamas džiugino skambiai sudainuota „Boružiukų“ grupės daina, o auklėtojos visoms šeimoms įteikė padėkas už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą, aktyvų dalyvavimą „Boružiukų“ grupės gyvenime, pagalbą auklėtojoms. Vyriausiems grupės vaikams, kurie rudenį jau neateis į „Boružiukų“ grupę, nes pradės lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę, auklėtojos įteikė po atminimo dovanėlę, o vaikučiai auklėtojoms nuoširdžiai ir labai garsiai tarė: AČIŪ!

Prienų rajone Vazgaikiemyje įsikūrusiame Harmonizavimo parke visą dieną ore plazdėjo gera nuotaika, draugiškas bendravimas, skambėjo skardus vaikų juokas, palydėdamas į vasarą dar vienus darželyje praleistus metus. Šeimynos skirstėsi linksmai nusiteikę ir pasiryžę po metų, kitą gegužę, vėl susirinkti į smagų, jau 3-iąjį, Šeimų sąskrydį.

 

Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close