Šilagėliečiai dalyvavo festivalyje ,,Sportas visiems Palanga 2018“

Gegužės 25–7 dienomis Palangoje vyko tradicinis festivalis „Sportas visiems Palanga 2018“, kuriame dalyvavo ir 30 Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ narių.

 

Daugiau kaip 70 sporto renginių ir fizinio aktyvumo užsiėmimų, trys dienos aktyvaus poilsio ir sveikatingumo bei geros emocijos kiekvienam!         

Geriausiai šilagėliečiams sekėsi komandinėse pasagos mėtymo rungtyje, kur tarp dešimties komandų iškovojo antrąją vietą (166 taškai). Po ketverių metų dominavimo šioje rungtyje mums teko nusileisti Šiaulių sporto veteranų komandai, kuri surinko 186 taškus ir iškovojo pirmąją vietą. Trečioji vieta atiteko Žiežmarių gimnazijos mokiniams, pelniusiems 158 taškus.

Moterų grupėje dalyvavo 127 dalyvės. Mūsiškė Asta Vaitkevičienė iškovojo antrą vietą, surinkusi 41 tašką, o ją aplenkusi ir pirmą vietą iškovojusi Genovaitė Meškelienė iš Vilniaus „Gilužio“ klubo į savo sąskaitą įsirašė 49 taškus. Trečioje vietoje liko Vytautė Urbonaitė iš Vievio (37 taškai).

Vyrų grupėje varžėsi 95 dalyviai. Birštoniškis šilagėlietis Rimvydas Rasiukevičius, surinkęs 62 taškus, iškovojo trečią vietą ir į priekį praleido du Šiaulių sporto veteranų komandos atstovus, kurie surinko po 64 taškus. Pirmoji vieta atiteko Vaclovui Vaitekūnaičiui, nes jo pirmasis metimas buvo įvertintas aukštesniu balu. Antras liko Jonas Juknelis. Analogiška situacija buvo ir dėl trečiosios vietos, nes du dalyviai surinko po 62 taškus, tačiau situacija (pagal metimus) buvo palankesnė Rimvydui Rasiukevičiui.

Petankės žaidime varžėsi birštonietės Elzė Bisikirskaitė ir Ksenija Bisikirskienė. Elzė Bisikirskaitė iškovojo antrąją vietą, trečia liko Ksenija Bisikirskienė. Diskgolfo žaidime dėl pirmos vietos vėl kovojo Elzė Bisikirskaitė ir Ksenija Bisikirskienė. Ir vėl nugalėjo dukra Elzė Bisikirskaitė, tik šįkart ji buvo pirma, o sidabro medaliu turėjo tenkintis mama Ksenija Bisikirskienė.

Saulius Žaliauskas dalyvavo 10 km sveikuolių bėgime ,,Už blaivią Lietuvą“ ir buvo apdovanotas atminimo medaliu.

Svarmens metimo rungtyje šilagėliečiai irgi iškovojo medalius.

Antrąją vietą savo amžiaus grupėje užėmė birštoniškis Eugenijus Rybnikovas. Truputį vyresnių grupėje antras liko Vytautas Vaitkevičius. Merginų grupėje iki 35 metų aukso medaliu ir vėl pasipuošė Greta Gedminaitė.

Dalyvavome įvairiose rungtyse, mankštose, pasisėmėme naujos patirties, o sekmadienį laimingi grįžome į Birštoną.

Už autobusą dėkojame Birštono parapijos klebonui, monsinjorui Jonui Dalinevičiui, o už saugią kelionę „Carito“ vairuotojui Audriui Siniakovui.

 

Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ prezidentas Vytautas Gedminas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close