Vasara prasideda gražia ir smagia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši diena Birštone prasidėjo iškilminga eisena „Už laimingą vaikystę“. Nuo kultūros centro gausus būrys vaikučių patraukė link vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“. Spalvingą ir linksmą šventės dalyvių eiseną lydėjo policijos pareigūnai ir nežinia iš kur vasaros pradžioje atsiradęs senis besmegenis.

Linksmybės prasidėjo atėjus į lopšelio-darželio kiemą, kur visi vaikučiai labai laukė ateinančios Vasarėlės. Pasirodo, ne jie vieni laukė ir tas senis besmegenis, tūnojęs Vytauto kalno papėdėje, labai norėjo pamatyti Vasarėlę. O kai ji atėjo, visiems buvo labai smagu, tačiau svečias iš Šiaurės ėmė skųstis galvos skausmais, Vasarėlės karščiu ir pasiprašė į šaldytuvą…

Smagiai bežaidžiant ir bedainuojant netrūko ir rimtesnių kalbų. Vaikus šventės proga sveikino jų draugai dėdės policininkai, kurie į svečius ateidami atnešė dovanų  nuo vaikų bičiulio šunelio Amsio – didelį, net10 kilogramųsveriantį tortą. Toks pats, tik šiek tiek mažesnis tortas nukeliavo ir į Birštono vienkiemio darželį-mokyklą.

Vėliau Birštono kultūros centro vaikų teatro studija suvaidino spektaklį pagal S. Gedos kūrinį „Ką senelis padarys, viskas bus gerai“.

Tokia graži ir išradingai surežisuota vaikų šventė įsimins ilgam. Tai diena, kuri  skirta vaikams, jų nerūpestingai vaikystei ir pramogoms.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close