Muziejų naktis Birštono muziejuje

Gegužės mėnuo atneša daug švenčių muziejininkams. Vienas gražiausių renginių – Tarptautinės muziejų nakties renginiai.

Šių metų tema „Modernėjanti Lietuva“ suteikė galimybę Birštono muziejui pristatyti naują interaktyvų terminalą, skirtą vaikams, jaunimui ir visiems muziejaus lankytojams. Muziejus veikė nuo 11 iki 24 valandos, tad sulaukėme gausaus būrio lankytojų. Ekskursijų po muziejų metu pristatėme muziejaus ekspoziciją ir visiems lankytojams leidome pasinaudoti interaktyviu žaidimu, senųjų mineralinio vandens šaltinių pristatymu ir susipažinti su Birštono apylinkių piliakalniais. Bendravimą sušildė kvapni šilta arbatėlė, o Prienų kultūros centro mėgėjų teatro „Langas“ spektaklis „Kalboje tautos kilimas“ (Vydūnas) visus nuteikė malonia tautiška dvasia, primindamas, kad vis dar švenčiame Lietuvos šimtmetį.

Birštono muziejaus direktorė Vilijeta Šalomskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close