Slidinėjimo sezonas jau baigėsi

Žmonės taip išsiilgo pavasario, kad žiemos malonumai jau nebevilioja. Nors Birštono slidinėjimo kalnas ilgai buvo snieguotas, nei slidinėtojų, nei vaikų su rogutėmis nesimatė.

Miesto tvarkymo tarnybos vadovas Algirdas Kederys sakė, kad šeštadienį dar buvo 4 kalnų slidinėjimo mėgėjai, o sekmadienį jau tik du. Per 10 dienų tesurinko 400 Lt ir patyrė 1 500 Lt nuostolio. Taigi pirmadienį, balandžio 8 d., slidinėjimo sezoną nutarta baigti. Jau išsikraustė ir inventoriaus nuomotojai.

– Trasą parengėme Naujiesiems metams, bet sezoną pradėjome tik sausio 18 d. Pradžioje žmonių dar buvo, vėliau sumažėjo, nes atsirado konkurentų. Taigi sezonas buvo ilgas kaip niekad, bet nuostolingas. Ankstesniais metais vasario pabaigoje jau užsidarydavome, – pasakojo kalną prižiūrinčios tarnybos vadovas.

Anot Kederio, ne dėl pinigų trasa padaryta, o kad į kurortą plūstų daugiau žmonių. Bet jiems kalno, slidžių, neužtenka, reikia ir patogumų: kur persirengti, užkąsti. Visa tai dar planuose.

O dabar laukiama ledonešio. Prie Balbieriškio, „Seklytėlės“ kavinės Nemunas jau švarus. Manoma, kad netrukus ledai pajudės ir Birštone.

Onutė Valkauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close