Šeštadienį, gegužės 5-ąją, Jiestrakio mamos rinkosi į biblioteką, kur jų laukė Motinos dienai skirta popietė „Mamos širdis“.

Kosto Kubilinsko, Anzelmo Matučio ir Ramutės Skučaitės gražiausias eiles mamoms skaitė mergaitės Kornelija ir Ieva kartu su bibliotekininke Kristina. Širdis džiugino Kornelijos pirštais liečiamų kanklių stygų melodijos. Bet popietė tuo nesibaigė. Mamytės turėjo galimybę ir norėjo dar minutėlę skirti sau, todėl bibliotekininkė pasiūlė pažiūrėti lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia“. Jauki, šilta ir nuoširdi popietė leido stabtelėti, atsikvėpti nuo darbų ir kasdienės rutinos.

Kažkas yra pasakęs: „Mama – gražiausias žodis žemėj, o į jį sutelpa visi kiti.“ Todėl branginkite mamas, kol turite jas šalia, o kas neturi – lai puoselėja tą meilę širdyje…

Kristina Tamašauskienė, Jiestrakio bibliotekininkė

dav

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close