Balandžio 28 dieną, Birštone buvo atidarytas irklavimo sezonas. Pavasarinėje regatoje dalyvavo irkluotojai iš Birštono, Prienų, Kauno rajono ir Trakų. Varžybos vyko vienviečių, dviviečių ir keturviečių valčių klasėse.

Gerų rezultatų irklavimo varžybose pasiekė Birštono sporto trenerio Vytauto Domarko auklėtiniai. Merginų irkluotojų nebuvo, o štai vyrai turi kuo pasidžiaugti.

Sportininkai rungtyniavo 2000 metrų ilgio distancijoje. Jaunių vaikinų vienviečių valčių klasėje pirmąją vietą laimėjo birštonietis Paulius Černevičius, jau spėjęs išgarsėti ir tarp Lietuvos irkluotojų. Paulius atstumą įveikė per 7:23,6 min. Antroje vietoje liko kauniečiai Titas Mašanauskas ir Paulius Antanavičius.

Jaunių vaikinų porinių dviviečių klasėje birštoniečiai Lukas Babravičius ir Augustinas Butkus užėmė garbingą trečią vietą, o pirmosios atiteko kauniečiams irkluotojams.

Jaunių vaikinų keturviečių porinių valčių klasėje Birštono sporto centro irkluotojai :P. Černevičius, L. Čižauskas, L. Babravičius, A. Butkus (7:19.1) laimėjo trečiąją vietą, į priekį užleidę tik kauniečių ir mišrią ekipą, kurioje plaukė birštoniečiai M. Černevičius ir I. Daunoravičius bei J. Barkauskas ir J. Barkauskas iš Trakų (8:37.1).

Jaunių keturviečių valčių be vairininko grupėje antrą vietą laimėjo Prienų sporto centro irkluotojas Lukas Ališauskas (7:45,4), o pirmąją – Kauno rajono irkluotojas Titas Mašanauskas (6:53,20).

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno rajono irkluotojai.

Birštono SC informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close