home Birštone, Sportas Paulių Černevičių lydi sėkmė

Paulių Černevičių lydi sėkmė

Balandžio 28 dieną, Birštone buvo atidarytas irklavimo sezonas. Pavasarinėje regatoje dalyvavo irkluotojai iš Birštono, Prienų, Kauno rajono ir Trakų. Varžybos vyko vienviečių, dviviečių ir keturviečių valčių klasėse.

Gerų rezultatų irklavimo varžybose pasiekė Birštono sporto trenerio Vytauto Domarko auklėtiniai. Merginų irkluotojų nebuvo, o štai vyrai turi kuo pasidžiaugti.

Sportininkai rungtyniavo 2000 metrų ilgio distancijoje. Jaunių vaikinų vienviečių valčių klasėje pirmąją vietą laimėjo birštonietis Paulius Černevičius, jau spėjęs išgarsėti ir tarp Lietuvos irkluotojų. Paulius atstumą įveikė per 7:23,6 min. Antroje vietoje liko kauniečiai Titas Mašanauskas ir Paulius Antanavičius.

Jaunių vaikinų porinių dviviečių klasėje birštoniečiai Lukas Babravičius ir Augustinas Butkus užėmė garbingą trečią vietą, o pirmosios atiteko kauniečiams irkluotojams.

Jaunių vaikinų keturviečių porinių valčių klasėje Birštono sporto centro irkluotojai :P. Černevičius, L. Čižauskas, L. Babravičius, A. Butkus (7:19.1) laimėjo trečiąją vietą, į priekį užleidę tik kauniečių ir mišrią ekipą, kurioje plaukė birštoniečiai M. Černevičius ir I. Daunoravičius bei J. Barkauskas ir J. Barkauskas iš Trakų (8:37.1).

Jaunių keturviečių valčių be vairininko grupėje antrą vietą laimėjo Prienų sporto centro irkluotojas Lukas Ališauskas (7:45,4), o pirmąją – Kauno rajono irkluotojas Titas Mašanauskas (6:53,20).

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno rajono irkluotojai.

Birštono SC informacija