Skriaudžių bažnyčioje skambėjo Vilniaus arkivyskupijos choro giesmės

Gegužės 6 d. Mamos dienos proga į Skriaudžių Šv. Lauryno bažnyčią atskubėjo pilnas autobusas choristų. Savo giesmes Skriaudžių parapijiečiams dovanojo Vilniaus arkivyskupijos parapijos choras.

 

Skriaudžių parapijos klebono Arūno Simonavičiaus aukojamų šv. Mišių metu susirinkusios mamos galėjo ne tik gauti asmeninį palaiminimą, bet ir paklausyti choro atliekamų dar negirdėtų giesmių.

 

Tiesa, po šv. Mišių į namus susirinkusieji neskubėjo, nes svečiai iš Vilniaus padovanojo ir nedidelį koncertą naujiems ištikimiems klausytojams.

 

Į Skriaudžių bažnyčią nuolat atvyksta įvairūs sakraliniai bei valstybiniai chorai. Bažnyčios akustika svečius vilioja ne tik dėl galimybės save parodyti, save išgirsti, bet ir pasidaryti vieną kitą savo atliekamų kūrinių įrašą.

 

Tiesa, šįkart svečiai atvyko ne vien dėl akustikos. Juos į Skriaudžius atvedė du žmonės. Tai Vilniaus arkivyskupijos parapijos chore giedanti skriaudiškė Izabelė bei Skriaudžių kalendorių muziejaus įkūrėjas Pijus Brazauskas. Būtent jiems bei klebonui visas choras atsidėkodamas linkėjo „ilgiausių metų“.

 

P. Brazauskas choristams papasakojo ir visą Skriaudžių krašto istoriją.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close