home Birštone Koncertas, skirtas Motinos dienai

Koncertas, skirtas Motinos dienai

Gegužės 3 d. vakarą Birštono kultūros centre vyko koncertas, skirtas Motinos dienai. Kaip ir kiekvienais metais, šį nuoširdų ir gražų koncertą vaikai dovanoja savo mylimoms mamoms, kad jos pajustų, kokios yra brangios ir mylimos, kokie dėkingi dukros ir sūnūs už jų begalinę meilę ir atsidavimą, už saugumo jausmą ir supantį gėrį.

Koncerte dalyvavo Birštono kultūros centro sportinių šokių kolektyvas „Vėjas“ (vadovė Ilona Aksenavičienė), tautinių šokių kolektyvas „Aguonėlė“ (vadovė Virginija Bankauskienė), vyresniųjų tautinių šokių kolektyvas „Kupolė“ (vadovė Birutė Brazdžiūtė).

Mamytėms dainavo Ugnė, Agnė, Emilija, Justė, Meida, Elzė, Adrija ir Austėja, Gustas su mokytoja Ramune, „Crazy“ grupė su mokytoja Lijana Stakauskaite, Birštono meno mokyklos choras, vadovaujamas Ramunės Liutvynskienės, grojo Emilija ir Matas. Avangardinės mados kolekciją „Spalvos“ pristatė Birštono meno mokyklos mokiniai ir kolekcijos autorius Evaldas Kašiuba.

Renginys buvo tikrai jaudinantis ir nuoširdus, skambėjusios dainos ir kiti kūriniai – tai padėka mamoms, močiutėms už jų meilę.