Dalyvauja programoje „Įveikiame kartu”

Prienų „Revuonos” vidurinės mokyklos 1a klasės mokiniai dalyvauja ankstyvosios prevencijos ir vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje „Įveikiame kartu”. Tai praėjusių metų programos „Zipio draugai” tęsinys.

Pradėję mokytis vaikai gali jaustis blogai dėl didelių suaugusiųjų lūkesčių, jeigu bijo, kad negalės tų lūkesčių pateisinti. Be to, mokymasis pirmoje klasėje formalesnis, mažiau fizinio aktyvumo, reikia tiksliau viską atlikti, turėti daugiau valios.

Atlikdami žaismingas užduotis vaikai suvokia savo jausmus, randa išeitį iš keblių situacijų. Mokosi, kaip jaustis gerai, kaip susidraugauti, kaip išsaugoti draugystę, ar visas paslaptis dera saugoti, įžvelgti problemą, ją spręsti, rasti tinkamą išeitį. Sužino, ką daryti, jei prie tavęs priekabiauja, kaip pasakyti „ne”, kaip reaguoti į nesėkmę, ką daryti, jei pasielgei neteisingai. Programa kviečia tėvelius ir pedagogus būti greta vaiko šiuo iššūkių kupinu jo gyvenimo laikotarpiu.

1a klasės mokiniai labai draugiški, paslaugūs, nori mokytis. Tokie jie susibūrė priešmokyklinėje klasėje, tokie išliko iki šiol. Vaikai labai myli gyvūnus. Namuose augina vėžlius, žuvytes, katinus, šuniukus, jūrų kiaulytes, triušiukus. Klasėje prižiūri triušiuką, akvariumą su žuvytėmis, o penktadieniais mielai leidžia ir bendraklasiams pasidžiaugti turimais gyvūnėliais.

 

„Revuonos” vidurinė mokykla nuo balandžio 2 dienos registruos būsimus priešmokyklinukus ir pirmokus. Kviečiame.

 

Vida Dubikovienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close