Mokinių konferencija „Mokinys – mokiniui!“

Balandžio 25 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko mokinių konferencija „Mokinys – mokiniui“, kurią organizavo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Konferencijos metu penkių rajono mokyklų mokiniai skaitė pranešimus sveikos gyvensenos, patyčių, bendravimo ir bendradarbiavimo temomis, aktualiomis mokykloms. Buvo nagrinėjamos įvairios temos: narkotinės ir psichotropinės medžiagos, alkoholio žala, tatuiruočių nauda ir žala, aktyvus gyvenimo būdas, patyčios ir pan. Pranešimus vertino komisija, kurią sudarė Birutė Vitkauskaitė, Justina Dobilienė, Laimutė Jančiukienė, Raimonda Kubilienė, Oksana Radzvilavičienė, Virginijus Slauta.

Mokinių pranešimai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: temos aktualumą, keliamų problemų svarbą atstovaujamos mokyklos bendruomenei, pateiktos informacijos tikslumą ir pagrįstumą, naujumą, kūrybiškumą ir įtaigumą, originalumą, ąpibendrinimų ir siūlymų bei įžvalgų formulavimą.                                                                                                                          

Konferencijos metu buvo išrinkti trys geriausi pranešimai:

1. Martynos Vaitkūnaitės ir Ievos Juodsnukytės „Narkotinių medžiagų prevencijos aktualumas paauglystėje“ (Prienų „Žiburio“ gimnazija);

2. Evos Lefikaitės ir Aivaro Strasevičiaus „Alkoholio ir narkotinių medžiagų žala organizmui“ (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla);

3. Jovitos Diškevičiūtės ir Manto Vyto Kaip būti savo pačių emocijų „architektu“? (Prienų r. Stakliškių gimnazija).

Šie mokiniai vyks į sveikatą stiprinančio Kauno regiono konferenciją „Mokinys – mokiniui“, kuri vyks 2018 m. spalio mėnesį Domeikavos gimnazijoje (Bažnyčios g. 3, Domeikava).

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir biuro įsteigtais suvenyrais.
Dėkojame dalyvavusiems Prienų r. Stakliškių ir „Žiburio“ gimnazijų, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Prienų r. Skriaudžių ir „Revuonos“ pagrindinių mokyklų mokiniams, juos ruošusiems ir atlydėjusiems į renginį mokytojams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close