Prienuose nusileido net dvi „Aukso paukštės“ (nuotraukos)

Gegužės 1 d., Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (KLC) Prienų kraštui įteikta, ko gero, didžiausia kultūrinė dovana valstybės šimtmečio proga.

 

Prienų „Žiburio“ gimnazijos jaunimo mišrus choras (vad. Roma Ruočkienė) bei Prienų kultūros ir laisvalaikio centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“ (vad. Ligita Gediminienė) šiemet Lietuvos nacionalinio kultūros centro specialistų įvertinti kaip vieni geriausių Lietuvos kolektyvų 2017 metais.

 

Į apdovanojimų šventę atskubėjo ne tik dabartiniai kolektyvų nariai, bet ir buvusieji. Jie – taip pat šių kolektyvų tobulėjimo istorijos dalis. „Vajaunas“ skaičiuoja savo veiklos dvidešimtmetį, o „Žiburio“ choras jau baigia pirmąjį dešimtmetį.

 

Į didžiąją Prienų KLC sceną lipo ne tik dabartiniai, bet ir buvę „Žiburio“ gimnazijos choristai. Visi jie vos sutilpo didžiojoje scenoje.

 

Pasimainydami su „Vajauno“ šokėjais, „Žiburio“ gimnazistai parodė, už ką toks garbus apdovanojimas atiteko jų kolektyvui. Dainomis bei šokiais tai priversdami nustebti, tai pašokti iš savo vietų kolektyvai džiugino ne tik susirinkusius žiūrovus bei artimuosius, bet ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro atstovus, atvykusius į Prienus su „Aukso paukštėmis“ rankose.

 

„Aukso paukštė“ – apdovanojimas, kuriuo Lietuvos nacionalinis kultūros centras kiekvieną pavasarį įvertina geriausius metų kolektyvus ir jų vadovus už reikšmingą ir aktyvią meninę veiklą, naujas programas, laimėtas prizines vietas.

 

Šias paukštes į Prienus atvežė Kultūros ministerijos Kultūrinės edukacijos politikos skyriaus vyriausioji specialistė Jadvyga Lisevičiūtė, Lietuvos nacionalinio kultūros centro Mėgėjų meninės kūrybos skyriaus choreografijos poskyrio vadovė, vyriausioji specialistė Živilė Adomaitienė, Lietuvos nacionalinio kultūros centro Mėgėjų meninės kūrybos skyriaus choreografijos poskyrio vyriausioji specialistė Gražina Kasparavičiūtė ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro Mėgėjų meninės kūrybos skyriaus Muzikos poskyrio vyriausiasis specialistas Donatas Zakaras.

 

Kartu su apdovanojimais kolektyvų vadovėms buvo įteiktos ir LR Seimo nario Andriaus Palionio, Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko, administracijos direktoriaus pavaduotojos Rimos Zablackienės, Švietimo skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko bei Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjo Rimanto Šiugždinio padėkos, apdovanojimai ir gėlės.

 

Abu kolektyvus sveikino ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Virginija Naudžiūtė, buvęs „Žiburio“ gimnazijos direktorius Aidas Aldakauskas, o kartu su „Trapuko“ kolektyvu ir buvęs Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorius Džordanas Jogimantas Aksenavičius.

 

Nuoširdžiausius sveikinimus tarė ir kolektyvų bei jų vadovių draugai, buvę nariai, kitų kolektyvų vadovai.

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close