„Metų medicinos darbuotojas 2017“ – Violeta Purvinienė (nuotraukos)

Balandžio 27 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre tradiciškai apdovanoti 2017 metų Prienų krašto iškiliausi medicinos darbuotojai.

 

Į iškilmingą renginį atvyko medicinos darbuotojai, jų kolegos, vadovai, artimieji bei Prienų rajono savivaldybės vadovai.

 

Prienų rajono savivaldybės Metų medicinos darbuotojo apdovanojimas ir padėkos raštai skiriami Prienų rajono savivaldybės asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams už profesinės veiklos nuopelnus, profesinę kompetenciją, iniciatyvą, aktyvumą bendruomeninėje veikloje. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos šiemet pasiūlė apdovanoti 20 kandidatų.

 

Pateiktus pasiūlymus 2018 m. balandžio 25 d. svarstė Prienų r. savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso „Metų medicinos darbuotojas“ komisija: Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas (komisijos pirmininkas), Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausieji specialistai Sandra Mekionienė ir Virginijus Slauta.

 

Apsvarsčius visas kandidatūras, komisijos sprendimu Prienų rajono savivaldybės konkurso „Metų medicinos darbuotojas“ 2017 metų nugalėtoja tapo Viešosios įstaigos Prienų ligoninės vidaus ligų gydytoja Violeta Purvinienė.

 

Už ilgametį nepriekaištingą darbą, didžiules pastangas gydant Prienų rajono gyventojus, už rūpestingumą, šiltą žodį bei suteiktą viltį savo pacientams VšĮ Prienų ligoninės vidaus ligų gydytojai ir ilgametei Terapinio skyriaus vedėjai Violetai Purvinienei padėką įteikė Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas kartu E. Visocku.

 

Komisijos sprendimu padėkos raštai buvo įteikti ir kitiems sveikatos apsaugos srities darbuotojams.

 

VšĮ Balbieriškio pirminės sveikatos priežiūros centro sveikatos statistikei Stanislavai Traidarienei – už ilgametį nepriekaištingą darbą, nepaprastą nuoširdumą, dvasinį artumą ir kruopštumą atliekant pareigas.

 

VšĮ Balbieriškio pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytojo padėjėjai Irenai Šerpenskienei – už ilgametį nepriekaištingą, nuoširdų darbą, dėmesingumą ir paslaugumą sunkiems ligoniams.

 

VšĮ Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Stefanijai Bunevičienei – už nepriekaištingą pareigų vykdymą, nuoširdų darbą su pacientais, bei aktyvų dalyvavimą įstaigos veikloje.

 

VšĮ Prienų ligoninės vyresniajai radiologijos laborantei Vilijai Kučinskienei – už nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui, pacientų ir savo kolegų pripažinimą.

 

VšĮ Prienų ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Romai Gudaitienei – už rūpestingumą, atsakingumą, bei pasiaukojamą darbą.

 

VšĮ Prienų ligoninės Dienos chirurgijos-reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Elenai Čepulienei – už aukštos kvalifikacijos profesionalumą, operatyvumą dirbant savo darbą.

 

VšĮ Prienų ligoninės dantų technikui Vytautui Kurapkai – už teikiamų odontologijos paslaugų tobulinimą ir gerinimą, naujų metodų įdiegimą.

 

VšĮ Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Daivai Bendinskienei – už profesionaliai atliekamas pareigas. Pacientai jai dėkingi už atidumą, skiriamą dėmesį ir rūpestį.

 

VšĮ Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojai akušerei-ginekologei Liubovei Gorinai – už atidumą, profesionalumą savo kasdieniniame darbe. Mėgiama pacienčių už rūpinimąsi jomis.

 

VšĮ Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytojai Jolantai Balčiukynienei – už iniciatyvumą, draugiškumą ir nuoširdumą, pagalbą ligoniams.

 

VšĮ Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistui Karoliui Ručiui – už atsidavimą savo profesijai, nepriekaištingą darbą. Mėgiamas kolegų ir dėkingų pacientų.

 

„MediCA klinikos“ šeimos gydytojai, vedėjai Ritai Keturakienei – už nepriekaištingą darbą, atidumą bei profesionalumą.

 

„MediCA klinikos“ bendrosios praktikos slaugytojai Ingai Krašinskienei – už pareigingumą, nuoširdų darbą bei atsidavimą savo profesijai.

 

„MediCA klinikos“ šeimos gydytojui Tadui Menkevičiui – už rūpestingumą, atsidavimą savo profesijai, jaunatvišką iniciatyvumą bei profesionalią pagalbą savo pacientams.

 

UAB „VITA SIMPLEX“ administratorei-vyriausiajai bendrosios praktikos

slaugytojai Kazei Levinskienei – už atsakingumą, pareigingumą bei atsidavimą savo profesinei veiklai.

 

Jūratės Goberienės stomatologinių paslaugų įmonės odontologei ir vadovei Jūratei Goberienei – už profesionaliai ir nepriekaištingai atliekamą darbą, suteiktas gražias šypsenas ir teigiamas emocijas.

 

Angelijos Kubilienės odontologijos klinikos odontologei ir vadovei Angelijai Kubilienei – už ilgametį nepriekaištingą darbą, atsidavimą savo profesijai, profesionalumą.

 

VšĮ Stakliškių pirminės sveikatos priežiūros centro odontologo padėjėjai Bronislavai Parajackienei – už nepriekaištingai ir profesionaliai atliekamas pareigas.

 

VšĮ Veiverių „Veiveriečių sveikata“ bendrosios praktikos slaugytojai Jūratei Aukštakalnienei – už nepaprastą darbštumą, atsakingumą ir beatodairišką pagalbą savo profesinėje veikloje.

 

VšĮ Veiverių pirminės sveikatos priežiūros centro medicinos gydytojai Jurgitai Apnerienei – už nuoširdų darbą su pacientais, nepriekaištingą reputaciją, iniciatyvumą ir aktyvumą. Pacientų atsiliepimai apie gydytoją tik palankūs.

 

Į medicinos darbuotojų rankas nugulė ne tik padėkos, bet ir dovanos bei didelės puokštės gėlių. Na, o apdovanojimus vainikavo šventinis koncertas visiems vakaro svečiams bei nominantams.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close