Veiverių biblioteka pakvietė seniūnijos gyventojus į jaukų renginį skirtą vienam iškiliausių Lietuvos sūnų – Vydūnui

Minėdama – 18-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Kartu mes kuriame ateitį“, Veiverių biblioteka pakvietė seniūnijos gyventojus į jaukų renginį skirtą vienam iškiliausių Lietuvos sūnų – Vydūnui.

Lietuvių kultūra su Vydūno literatūros, filosofijos kūriniais, su M. K. Čiurlionio paveikslais peržengia tautos ir Vakarų pasaulio ribas, siejama su Rytų civilizacijomis, kosminės visatos vizijomis. Vydūnas reikalingas, artimas, suprantamas ir šiandien, nors nuo jo gimimo praėjo jau 150 metu. Didžiojo mūsų tautos žadintojo siela vis dar plevena tarp mūsų. Vydūno žodžiai ir mintys ir šių laikų žmonėms padeda mąstyti, tobulėti, skatina tapti geresniais.

Trumpą pranešimą „Slėpiningoji žmogaus didybė“ skirtą Vydūnui skaitė Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos IG klasės moksleivė Ieva Kurtinaitytė.

Vakarą jaukia fleitos muzika apglėbė Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos mokytoja Agnė Sipavičienė.

Visus maloniai nustebino ir sužavėjo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų teatras „Langas“. Šis kolektyvas labai gražiai perteikė lietuviško žodžio grožį, meilę gimtąjai kalbai – didžiausiai vertybei . Pažiūrėję spektaklį „Kalboje tautos kilimas“ (Režisierė Alma Vaišnienė) išsiskyrėme su viltimi susitikti naujuose kolektyvo pastatymuose.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close