Graži pasaka baigėsi – garsioji šeimyna keliauja namo (nuotraukos)

Balandžio 25 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos krepšinio lygos rungtynės tarp Prienų-Birštono „Vytauto“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandų.

Nors aikštelės šeimininkai rungtynių pradžioje demonstravo tikrai įdomią pabaigą žadantį žaidimą, tačiau skambant finalinei varžybų sirenai „Vytautas“ rezultatu 69:73 (16:11, 18:20, 20:21, 15:21) turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Tiesa, šios rungtynės buvo unikalios ne vien žaidimu ir dar viena nenusisekusia proga išsilaikyti aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje, bet, žinoma, ir svečiais. Kaip jau buvo žadėta pačioje šių metų pradžioje, į Prienus atvyko vienintelis JAV žaidžiantis ir dėl savo gabumų pripažintas Ballų šeimos krepšininkas – Lonzo Ballas. Nors metų pradžioje buvo kalbama apie planus surengti grandiozinę koncertinę programą, o Ballų žaidimo „Vytauto“ komandoje metu – ir apie amerikiečių pasilikimą Prienuose ilgesniam laikui, deja, vyriausias iš LaVaro sūnų atvyko tik tam, kad išvažiuotų kartu su visa šeima.

Dar prieš rungtynes, ilgai nevynioję į vatą, Ballai pripažino, kad išvyksta net nepasibaigus sezonui. Apie jų užgesusį pradinį pasiryžimą bylojo šeimos reakcija į rungtynes. Kol „Vytauto“ krepšininkai stengėsi pratęsti pergalių seriją, rungtynėms net neregistruotas LaMelo atsainiai krimto bulvių traškučius, o Lonzo, matyt, iš nuobodulio žiovavo. Daugiau dėmesio į veiksmą aikštelėje kreipė tik LiAngelo. Galiausiai, net nesulaukusi finalinės sirenos, Ballų šeima paliko areną.

Nors LaVaras ne kartą kritikavo „Vytauto“ vyriausiąjį trenerį Virginijų Šeškų, bet galima numanyti, kad išvykimui daug įtakos turėjo ne tik sportas, bet ir finansinė šou dalis.

Jeigu sausio mėnesį kiekvieną Ballų šeimos judesį stebėdavo didelis pulkas žurnalistų, o varžybas įamžindavo 30–40 fotografų, tai kovą ir balandį šis skaičius susitraukė vos iki kelių fotoreporterių ir, nors Lonzo atvykimas vėl visus sudomino, Ballų šeima jau nepasiekė savo pirmojo populiarumo Lietuvoje. Tai rodė ir nuolat tuštėjančios arenos tribūnos.

Tiesa, „Ballų šou“ niekada ir nebuvo orientuotas į Lietuvos ar Prienų publiką, jis buvo skirtas žiūrovams Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tačiau, kaip laikraščiui „Naujasis Gėlupis“ teigė vienos JAV sporto žinių svetainės atstovai, krepšinio rungtynės su šios šeimos atstovais pasidarė nuobodžios ir nebeįdomios net ir jų gimtinėje.

Atsižvelgiant į tai, kad šeimyna grįžta į JAV, o kalbama, jog LaMelo taip pat turi galimybę dalyvauti NBA naujokų biržoje, galima tikėtis naujose „Ballų šou“ šeimos serijose išvysti poilsį po sunkių mėnesių Prienuose ir pristatomą LaVaro strateginį planą, kaip tinkamai paruošti savo berniukus naujokų biržai. Tiesa, galima tik spėlioti, į kokį pasaulio kraštą vėl nukeliaus šeimyna, jeigu naujokų birža nebus sėkminga.

LaVarui Ballui vis dažniau peikiant JAV prezidentą Donaldą Trumpą, kad pastarasis niekuo nepagelbėjo, kai LiAngelo buvo suimtas Kinijoje už vagystę iš parduotuvės, galima tikėtis, jog LaVaras tiesia tiltą būtent į tą pačią Kiniją. Vieša paslaptis, jog Kinija pirmauja pasaulyje ir aprangos bei avalynės gamybos srityje. O Ballų šeimos valdomam prekinio ženklo „BBB“ tinklui reikalingas ne tik populiarumas, bet ir produkcija.

Faktas, jog po Ballų išvykimo slogi atmosfera Prienų krepšinio pasaulyje pasikeis.

Trečiadienio varžybose daugiausiai taškų „Vytauto“ komandai pelnė J. Sinica ir E. Žukauskas (po 18), „Šiauliams“ – L. Birutis (17).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close