OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Balandžio 22 diena minima tarptautinė Motinos Žemės diena, kuri tarsi simboliškai pabaigia Žemės mėnesį, prasidėjusį kovo 20 – ąją – Pavasario lygiadienį.

Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė Rima Vilkienė, minint šią dieną į popietę pakvietė Ašmintos pradinio ugdymo skyriaus mokinius. Ašmintos parke vaikai sužinojo, kad reikia prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo dėl sveikesnės Žemės planetos. Tą gali atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje. Todėl minint Žemės dieną, pakvietėme surasti kokią nors ypatingą vietą ir pasodinti bent po vieną sėklą. Šios popietės metu, vaikučių pasėtomis gėlytėmis, pasodintais krūmeliais, pasipuoš skverelis prie mokyklos.

Ši diena pražysta gerais darbais. Mūsų širdys atsiveria pasauliui dosnumu, meile, gerumu. Te gerumo banga užlies Žemę.

Rima Vilkienė, Ašmintos laisvalaikio salės renginių organizatorė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close