Mandalų kūrybos terapija ir asmeninis augimas (nuotraukos)

Balandžio 17 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotas nemokamas praktinis užsiėmimas „Mandalų kūrybos terapija ir asmeninis augimas“.

Užsiėmimą vedė lektorė Ieva Motiejauskė.

Užsiėmimo metu, skambant meditaciniai muzikai ir įvairiaspalviais pieštukais ant popieriaus lapo piešiant bei puošiant apskritimus – mandalas, užsėmimo dalyviai bandė geriau pažinti save, stiprinti pasitikėjimą savimi, nuraminti protą ir suvaldyti stresą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close