Pirmasis šviesoforo etapas – saugaus eismo pamoka mažiesiems

Balandžio 11 d. Birštono vienkiemio darželyje-mokykloje vyko „Šviesoforo“ I -asis etapas – saugaus eismo pamoka mažiesiems draugams. Trečios ir ketvirtos klasių mokiniai mokė ikimokyklinių grupių vaikučius saugiai elgtis kelyje: kaip eiti per perėją, svarbius ženklus, kaip naudoti atšvaitus. Dalyvavome VPK Birštono policijos komisariato organizuotame nuotraukų konkurse „Būk saugus kelyje ir gatvėje!“, kuriame mums sekėsi gerai. Laimėjome 1- ąją vietą, gavome padėką, dovanų ir pliušinį Amsį. Mes labai džiaugiamės , kad dalyvavome ir laimėjome!

Dabar Amsis turi rūpestis – saugo kiekvieną darželio-mokyklos ugdytinį.

Lūgnė Bobinaitė 4 klasė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close