Šiauliuose Prienų kraštui atstovaus Veiverių „trepsiukai“ (nuotraukos)

Balandžio 10 d. Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro Skriaudžių laisvalaikio salėje į tradicines šalies mokinių folklorinių šokių varžytuves „Patrepsynė 2018“ susirinko geriausiai šokantys Prienų rajono moksleiviai.

 

Į rajoninį varžytuvių turą šokėjai atskubėjo iš Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos (vad. Alma Liutkienė ir Dovilė Šatienė), Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos (vad. Jadvyga Beikauskienė), Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro (KLC) ansamblio „Tryptinis“ ir folkloro ansamblio „Pasaga“ (vad. J. Beikauskienė), Skriaudžių pagrindinės mokyklos folkloro ansamblio „Tututis“ bei Veiverių KLC Vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Kankliukai“ (vad. Vilma Pučkienė).

 

Visus mažuosius šokėjus vertino jau ne pirmus metus geriausias rajono poras į varžytuvių tolimesnius etapus atrenkantys Kauno muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriaus muziejininkė Laura Lukenskienė (komisijos pirmininkė), Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro (KLC) meno vadovė, folkloro kolektyvo „Gija“ vadovė bei Suvalkijos (Sūduvos) regioninės etninės kultūros globos tarybos narė Dalė Zagurskienė.

 

Komisijai susumavus rezultatus paaiškėjo, jog finaliniame ture Šiauliuose Prienų rajonui atstovaus Livija Galeckaitė ir Aurimas Anusevičius (Veiverių KLC Vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Kankliukai“, vad. V. Pučkienė), Gintarė Kazakevičiūtė ir Matas Guzelis (Skriaudžių pagrindinės mokyklos folkloro ansamblis „Tututis“, vad. V. Pučkienė), Aušrinė Kubiliūtė ir Lukas Samalionis (Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos šokių kolektyvas, vad. J. Beikauskienė) bei Karolina Bernatonytė ir Lukas Surginas (Veiverių KLC folkloro ansamblis „Pasaga“, vad. J. Beikauskienė).

 

Pasibaigus nemažai prakaito kainavusioms varžytuvėms, laikinai Veiverių KLC direktorės pareigas ėjusi Balbieriškio KLC direktorė Neringa Garmuvienė dėkojo visiems dalyviams, komisijos nariams, mokytojoms, muzikantams bei pagalbininkams. Komisijos nariai dalyviams įteikė diplomus bei rėmėjų įsteigtus prizus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close