Skersabalio miške finišo ieškojo per 300 orientacininkų

Balandžio 15 d. Prienų rajone esančiame Skersabalio miške vyko tradicinis Prienų atviras orientavimosi sporto (OS) čempionatas.

 

Į Naujosios Ūtos seniūnijos teritorijoje vykusį čempionatą atvyko 306 orientacininkai iš visos Lietuvos. Vos per porą savaičių pavasario šilumos pradžiūvęs miškas bei puikus oras tapo itin rezultatyviu ir šio čempionato organizatoriams – Prienų, Kauno bei Vilniaus sportininkus vienijančio Prienų orientavimosi klubo „Šilas“ (toliau – OK „Šilas“) sportininkams.

 

Nors dalis stipriausių klubo atstovų prakaitą liejo ne varžydamiesi, o įrengdami čempionatui skirtą trasą bei aptarnavimo zonas, tačiau tai nesutrukdė kitiems klubo nariam pasiekti puikių rezultatų.

 

M12P grupėje Prienų kūno kultūros ir sporto centro–OK „Šilas“ sportininkė Austėja Stankevičiūtė, įveikusi 1,9 km trasą ir teisingai suradusi 7 kontrolinius punktus (KP), užėmė 4-ąją, Gabrielė Šimkevičiūtė – 6-ąją, o Kornelija Kavaliauskaitė – 7-ąją vietą. Rapolas Mitkevičius vaikinų V12P grupėje finišavo penktas, o Kajus Pienauskas – septintas.

 

Antrąją vietą V16 grupėje (5,7 km, 16 KP) iškovojo Pijus Maciulevičius.

 

M20 grupėje geriausiai sekėsi Deimantei Motiejūnaitei. Įveikusi 5,5 km bei suradusi 15 KP, ji iškovojo pirmąją vietą. Aurelija Valčiukaitė šioje grupėje užėmė penktąją vietą.

 

M21 grupėje Indrė Beliūnė, įveikusi 6 km ir suradusi 17 KP, finišą pasiekė penkta. Penkta finišą grupėje M21A (4,4 km, 12 KP) pasiekė ir Julija Blažauskaitė.

 

Vyrų V21 grupėje (7,3 km, 22 KP) Kęstutis Nenartavičius iškovojo šeštąją vietą.

 

Dosni OK „Šilas“ sportininkams buvo V21A grupė (5,2 km, 17 KP). Čia pirmąją vietą iškovojo Tomas Nenartavičius, antrąją – Arnas Deltuva, ketvirtąją – Dalius Damynas, o penktąją – Rytis Danilevičius.

 

Vyrų V35 grupėje (6,9 km, 19 KP) lyderiais tapo daugkartiniai čempionai Vytautas Kamarūnas (1 vieta) ir Andrius Jasiūnas (2 vieta).

 

V40 grupėje (6,9 km, 19 KP), aplenkęs 13 varžovų, pirmąją vietą iškovojo Rimvydas Arlauskas.

 

V50 grupėje (6,5 km, 17 KP) ketvirtąją vietą užėmė Gintaras Maciulevičius. Tuo tarpu V55 grupėje (5,7 km, 16 KP) antrosios vietos medalį iškovojo Zenonas Radzivonas, o Pranui Mockui atiteko 8 vieta.

 

Na, o moterų M50 grupėje, įveikusi 4,4 km ir suradusi 12 KP, šeštą vietą užėmė Jolanta Radzivonienė.

 

Šios varžybos buvo įtrauktos į Lietuvos OS veteranų „Superloto“ 2018 taurės programą, be to, jų metu vyko ir atranka į OS bėgte suaugusiųjų rinktinę bei Lietuvos studentų čempionatas.

 

Nors prizinių vietų visiems neužteko, tačiau tarp sportininkų sklandė puikios nuotaikos bei draugiškas bendravimas. Prie to turbūt labai prisidėjo ir puikus oras. Tokio oro visam sezonui sportininkams palinkėjo ir viena iš sportininkių, šventusių gimtadienį ir čempionate savo grupėje iškovojusių trečiąją vietą. Apdovanojimus teikęs Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas juokavo, kad Prienų rajono savivaldybei – renginio rėmėjai – toks oras kainavo brangiai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close