home Aktualijos Ar gerai, kad nebeskelbiama informacija apie mirusius ir gimusius asmenis?

Ar gerai, kad nebeskelbiama informacija apie mirusius ir gimusius asmenis?

Rima Zujienė

Paskaitydavau, kai laikraščiuose skelbdavo, bet didelio informacijos trūkumo nejaučiu. Kai miršta artimas ar geras pažįstamas, jo artimieji praneša asmeniškai, o šiaip laikraščiai parašo tik apie garsius žmones – ir kas mirė, ir kas kam gimė. Gal taip ir gerai?

 

Miglė Kazlauskaitė

Man trūksta tokios informacijos, aš pasigedau. Sužinojus, kad mirė geras pažįstamas, dar ir į šermenis spėdavai nueiti ar nors užuojautą artimiesiems pareikšti, smagu būdavo pasidžiaugti ir naujagimio susilaukusiais. Mano draugės mama net laikraštį išsaugojo, kuriame buvo parašyta apie jos gimimą.

 

Juozas Matulevičius

Manau, kad tokia informacija – ir apie gimimus, ir apie mirtis – turėtų būti viešinama. Nors tai asmeniniai dalykai, bet kartu yra ir žmogaus pagerbimas. Man trūksta tų suvestinių.

 

Henrikas Radvilavičius

Aš neskaitydavau, todėl ir nepasigendu. Aš nemėgstu svetimais reikalais domėtis.

 

Danutė

Mes su vyru pasigedom suvestinių apie mirusius ir gimusius. Trūksta šitos informacijos, nes tik taip kartais sužinodavome, kad mirė buvęs bendradarbis, kaimynas ar jaunystės draugas. Ir užuojautą jau retai kas deda į laikraštį, ir to informacijos šaltinio nebeliko.