ES parama maisto produktais Prienų mieste

ES parama maisto produktais Prienų mieste bus teikiama nuo 2018 m. balandžio 17 d. iki balandžio 25 d., pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val.

Maisto produktus kviečiame atsiimti adresu: J. Basanavičiaus g. 20, Prienai (Prienų rajono neįgaliųjų draugija). Prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vienam labiausiai nepasiturinčiam asmeniui skirtas maisto produktų kiekis:

 

Eil. Nr.

Maisto produktas

Kiekis (vnt.)

1.

Aliejus

1

2.

Plikyti ryžiai

1

3.

Trijų grūdų kruopos

1

4.

Vištienos konservai

3

5.

Saldintas sutirštintas pienas

2

6.

Konservuota daržovių sriuba

1

7.

Sausi pusryčiai

1

8.

Konservuoti žirneliai

1

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close