Balandžio 18 d. – gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas

2018 m. balandžio 18 d. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu 11 val. 52 min. visoje šalyje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Sirenos kauks 3 minutes.

Nustojus kaukti sirenoms per Lietuvos radijo 1-ąją ir 2-ąją programas, radijo stotį „Pūkas“ iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Aliarmavimo ir operacijų koordinavimo centro bus skelbiama informacija gyventojams.

Prašome gyventojų išklausyti perduodamą informaciją.

Gyventojai bus informuojami ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Norint gauti trumpuosius pranešimus, reikia mobiliuosiuose telefonuose suaktyvinti korinio transliavimo funkciją. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama tinklalapyje www.vpgt.lt. Perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 min.

 

Prienų rajono savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vyr. specialistas Romas Trakymas

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close