Atidarytas orientavimosi sporto 2018 metų sezonas

2018 metų orientacininkų sezonas prasidėjo kovo 24 d., Alytuje „Lietuvos čempionatu labai ilgoje trasoje“ ir „Alytaus čempionatu“, kuriuose „Šilo“ ir Prienų KKSC atstovai iškovojo keturias prizines vietas.

M20 grupėje Deimantė Motiejūnaitė – I vietą, V35 grupėje Vytautas Kamarūnas iškovojo III vietą, V21A – Kęstutis Nenartavičius – III vietą.

Alytaus čempionate V16 amžiaus grupėje Pijus Maciulevičius buvo pirmas.

Kovo 25 d. vyko Kauno čempionatas, kuriame dalyvavo penki klubiečiai ir visi grįžo su medaliais.

M21 grupėje Indrė Beliūnė iškovojo I vietą, V21 – Vytautas Beliūnas – I vietą, V40 grupėje Andrius Valatka taip pat buvo pirmas, Nerimantas Bieliauskas – trečias. V50 grupėje Gintaras Maciulevičius iškovojo I vietą.

Kovo 31 d., Žvėrinčiaus miške, Prienuose vyko „Kauno estafetės“, kuriose „Šilo“ atstovai be klaidų įveikinėjo trasas.

Moterų elito grupėje „Šilo“ orientacininkės: Indrė Beliūnė, Milda Radzivonaitė ir Deimantė Motiejūnaitė iškovojo I vietą. Vyrukai: Rokas Lipnickas, Vytautas Kamarūnas ir Vytautas Beliūnas elito grupėje buvo treti. Vyrai: Andrius Jasiūnas, Andrius Valatka ir Rimvydas Arlauskas 35 metų grupėje taip pat iškovojo I vietą.

Antrąją Velykų dieną Trakų rajone, Barbutiškių miške V40 grupėje Nerimantas Bieliauskas laimėjo II vietą, V50 – Gintaras Maciulevičius iškovojo I vietą.

Balandžio 15 d. Skersabalio miške, Prienų raj. vyks 10 – asis „Atviras Prienų OS čempionatas“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close