home Sportas Jiezno seniūnijos velykinis vyrų krepšinio turnyras

Jiezno seniūnijos velykinis vyrų krepšinio turnyras

Kovo 31 dieną Jiezno gimnazijos sporto salėje vyko Jiezno seniūnijos velykinis vyrų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo keturios komandos: Jiezno gimnazijos vaikinų rinktinė (kapitonas Rytis Žuromskas) ir trys Jiezno miesto komandos – ,,Mūrai“ (kapitonas Eimantas Šliaužys), ,,Centras“ (kapitonas Ūdrys Žalys) ir ,,Paukščiai“ (kapitonas Laimis Pempė).

 

Kadangi šiemet turnyre panoro dalyvauti tik keturios komandos, jos, ištraukus burtus, sužaidė tarpusavyje ketverias rungtynes:,,Centras“ rezultatu 35:20 įveikė Jiezno gimnazijos komandą, ,,Paukščiai“ nugalėjo ,,Mūrus“ rezultatu 20:16. Po trumpos pertraukėlės ,,Mūrai“ rezultatu 25:29 pralaimėjo ,,Centro“ komandai, o ,,Paukščiai“ be vargo nugalėjo gimnazistus rezultatu 45:19. 

Pusfinalyje dėl trečiosios vietos kovoję ,,Mūrai“ įveikė gimnazijos komandą rezultatu 45:19.

Dėl pirmos vietos susitiko turnyro lyderės ,,Centro“ ir ,,Paukščių“ komandos. Finalinės rungtynės buvo pačios įdomiausios, nes vyko ,,taškas į tašką“. Vieno taško skirtumu laimėjo ,,Centro“ komanda (38:37). Taigi, 2018 metų Jiezno seniūnijos velykinio vyrų krepšinio turnyro nugalėtoja tapo Jiezno miesto komanda ,,Centras“.

Tikėkim, kad antros vietos laimėtoja ,,Paukščių“ komanda dėl pralaimėjimo labai neliūdėjo, kaip ir ,,Mūrai“ bei gimnazistai. Juk svarbiausia yra bendrystė ir tikslas daryti tai, kas įdomu ir miela širdžiai – sportuoti. Apmaudu, kad praėjusių 2017 metų nugalėtoja ,,Kašonių“ komanda šiame turnyre nedalyvavo ir nepanoro apginti čempionės vardo. 

Jiezno seniūnas džiaugiasi jaunimo noru sportuoti ir atsiliepti į seniūnijos bei sporto klubo ,,Jieznas“ iniciatyvas ištisus metus dalyvauti įvairių komandinių sporto šakų turnyruose. Organizatoriai dėkingi Jiezno gimnazijos administracijai už suteiktas sąlygas jaunimui treniruotis ir organizuoti įvairias varžybas.

 

Jiezno seniūnijos informacija