home Birštone Informacija dėl eismo pasikeitimų Birštone mieste: parkavimo bei dviračių eismo krantine apribojimai

Informacija dėl eismo pasikeitimų Birštone mieste: parkavimo bei dviračių eismo krantine apribojimai

Informuojame, kad nuo 2018 m. balandžio mėn. S. Dariaus ir S. Girėno gatvės kairėje pusėje nuo įvažiavimo į autobusų stotį iki J. Basanavičiaus aikštės, bus pastatyti draudžiamieji kelio ženklai ,,Stovėti draudžiama“.

Vaižganto gatvės dešinėje pusėje (link Nemuno) iki Vytauto gatvės bus pastatyti draudžiamieji kelio ženklai ,,Stovėti draudžiama“.

Birštono savivaldybės saugaus eismo komisija, atsižvelgdama į Tarybos narių ir gyventojų prašymus, priėmė sprendimą, draudžiantį dviračių eismą dr. Antano Serapino Zenkevičiaus krantinėje nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.

Birštono savivaldybės administracijos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close