Mažieji abiturientai atsisveikina su savo mokykla

Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 31 dieną skambutis paskutinį kartą į klasę pakvietė Birštono vienkiemio darželio – mokyklos ketvirtokus. Išlydėti mažųjų abiturientų atvyko Birtšono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė, Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys, seniūno pavaduotoja Alva Lišauskienė, sporto treneris Povilas Juozaitis, tikybos mokytojas, skautų vadas Andrius Nekraševičius ir daugelio vaikučių tėveliai.

Darželio – mokyklos direktorė Regina Gustaitienė pasveikino visus susirinkusius į gražią mokslo metų užbaigimo šventę, pasidžiaugė mokslo rezultatais, kad nė vienas neliko antriems metams kartoti kurso, kad sėkmingai dalyvavo konkursuose ir olimpiadose.

Visam būriui darželio – mokyklos mokinių  už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą apdovanojimus įteikė savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Žiūraitienė, nepamiršdama įvertinti įdėto ir mokytojų Z. Simonaitienės, O. Šaulinskienės bei direktorės R. Gustaitienės triūso.  A. Nekraševičius aktyviausiam ketvirtokui Arnui Pranckevičiui įteikė kelialapį į skautų stovyklą. A. Pranckevičius pelnė ir daugiau svarbių apdovanojimų, tame tarpe ir geriausio mokyklos mokinio titulą, už kurį prizą skyrė Birštono vienkiemio bendruomenės pirmininkas Vytas Kederys.

Už dalyvavimą olimpiadose ir mokyklos garbės vardo gynimą apdovanojimus gavo Jonas Pačėsas, Rūtelė Jadzevičiūtė, Airidas Vaitkevičius, Paulius Deltuva, Žydrūnas Pranckevičius ir kiti pažangūs bei aktyvūs vaikai. Kai kurie ir už tai, kad labai stengiasi gerai mokytis. Atrodo, kad nė vienas neliko pamirštas ar nepaminėtas, juk visi šioje mokykloje buvo lyg viena draugiška šeima, globojama gerų ir atsidavusių mokytojų.

Mokyklos direktorė įteikė padėkas treneriams  Povilui ir Jonui Juozaičiams, už sportinių renginių organizavimą ir mokymą plaukti, seniūnui Jonui Kederiui – už nuolatinę pagalbą ir kryptingą bendradarbiavimą. Padėka buvo skirta ir Birštono PK VPK tyrėjui, įvairių renginių saugumo klausimais organizatoriui ir mokytojui Egidijui Treigiui, bendruomenės pirmininkui  V. Kederiui – už paramą ugdant gabius mokinius, o taip pat mokinių tėveliams, kurie prisidėjo ir palaikė visas gražias iniciatyvas, dalyvavo renginiuose.

Direktorė paskelbė, kad mokykloje visos bendruomenės balsavimu, šauniausia mokytoja išrinkta pirmąją savų ketvirtokų išaugintą laidą išleidžianti mokytoja Jolita Simonaitytė.

Paskutinio skambučio proga visi sveikino mokinukus, linkėdami gražios ir prasmingos vasaros ir jau paaugusiems grįžti į mokyklos suolą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close