Pereinamoji taurė liko „Ąžuolo“ progimnazijoje

„Ąžuolo“ progimnazijoje iš dešimties rajono mokyklų susirinkę trečių – ketvirtų klasių komandos varžėsi rajoninėje pradinių klasių mokinių sporto šventėje ,,Greiti ir vikrūs“.

Sporto šventę įspūdingu pasirodymu pradėjo Prienų kūno kultūros ir sporto centro aerobikos šokėjos (vadovė Giedrė Vaitauskienė).

Varžybų dalyvius iš Šilavoto. „Revuonos“, Skriaudžių, Išlaužo, Pakuonio, Naujosios Ūtos pagrindinių mokyklų, „Ąžuolo“ progimnazijos, Stakliškių, Veiverių T. Žilinsko ir Jiezno gimnazijų sveikino ir gražių varžybų linkėjo Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir mokyklos direktorė Irena Tarasevičienė.

Greičiausi ir vikriausi mokyklų atstovai dėl nugalėtojo vardo varžėsi penkiose estafetėse: „Bulvių sodinimas“, „Lankai“, gimnastikos kamuolio ridenimas, šuoliukai per šokdynę, „Kas greitesnis“.

Antrus metus iš eilės nugalėtoja tapo ir pereinamąją taurę iškovojo „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, kuriai pasiruošti padėjo mokytojos Rasa Butkutė ir Lija Laimutė Vaitulevičienė. Antrąją vietą iškovojo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos (mokyt. Danutė Moisejevienė), trečiąją – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda (mokyt. Rita Juodienė ir Irma Gerulaitienė).

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Švietimo skyriaus diplomai, o jų mokytojoms – padėkos. Visos varžybose dalyvavusios komandos ir mokytojai buvo apdovanotos Švietimo pagalbos tarnybos padėkomis. Dovanomis prizininkams, visiems varžybų dalyviams, mokytojams bei vertintojams pasirūpino Seimo narys Vytautas Kamblevičius, D.Pinkevičienės IĮ bei kiti rėmėjai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close