home Švietimas Pereinamoji taurė liko „Ąžuolo“ progimnazijoje

Pereinamoji taurė liko „Ąžuolo“ progimnazijoje

„Ąžuolo“ progimnazijoje iš dešimties rajono mokyklų susirinkę trečių – ketvirtų klasių komandos varžėsi rajoninėje pradinių klasių mokinių sporto šventėje ,,Greiti ir vikrūs“.

Sporto šventę įspūdingu pasirodymu pradėjo Prienų kūno kultūros ir sporto centro aerobikos šokėjos (vadovė Giedrė Vaitauskienė).

Varžybų dalyvius iš Šilavoto. „Revuonos“, Skriaudžių, Išlaužo, Pakuonio, Naujosios Ūtos pagrindinių mokyklų, „Ąžuolo“ progimnazijos, Stakliškių, Veiverių T. Žilinsko ir Jiezno gimnazijų sveikino ir gražių varžybų linkėjo Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir mokyklos direktorė Irena Tarasevičienė.

Greičiausi ir vikriausi mokyklų atstovai dėl nugalėtojo vardo varžėsi penkiose estafetėse: „Bulvių sodinimas“, „Lankai“, gimnastikos kamuolio ridenimas, šuoliukai per šokdynę, „Kas greitesnis“.

Antrus metus iš eilės nugalėtoja tapo ir pereinamąją taurę iškovojo „Ąžuolo“ progimnazijos komanda, kuriai pasiruošti padėjo mokytojos Rasa Butkutė ir Lija Laimutė Vaitulevičienė. Antrąją vietą iškovojo „Revuonos“ pagrindinės mokyklos (mokyt. Danutė Moisejevienė), trečiąją – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda (mokyt. Rita Juodienė ir Irma Gerulaitienė).

Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Švietimo skyriaus diplomai, o jų mokytojoms – padėkos. Visos varžybose dalyvavusios komandos ir mokytojai buvo apdovanotos Švietimo pagalbos tarnybos padėkomis. Dovanomis prizininkams, visiems varžybų dalyviams, mokytojams bei vertintojams pasirūpino Seimo narys Vytautas Kamblevičius, D.Pinkevičienės IĮ bei kiti rėmėjai.