Pavasariškas „Siurprizas“ Jiezne

Kovo 23-iąją Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre vyko spalvingas ir nuotaikingas renginys. Jiezno muzikos mokykla pakvietė kitų mokyklų ir vaikų darželių muzikantus ir dainorėlius į respublikinį mažųjų atlikėjų festivalį su muzika ir dainomis pasveikinti pavasarį. Festivalis buvo ne bet koks – bet ir iš karto su siurprizu – čia atvyko tikroji namų tvarkytoja Freken Bok su savo numylėtąja katyte bei svajonėmis apie ypatingąjį misterį Karlsoną, kuris gyvena ant stogo…

 

Pamatyti tokių nuostabių dalykų ir pasiklausyti vaikučių atliekamų kūrinių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, atvyko ir Prienų savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas bei Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius. Jie linkėjo gražių akimirkų, muzikinio įkvėpimo ir džiaugėsi renginiu, skirtu svarbiai mūsų valstybės datai paminėti.

Susirinkusius į muzikos šventę atlikėjus, jų mokytojus, vadovus ir žiūrovus sveikino Jiezno muzikos mokyklos direktorė Aida Puraitė-Jankauskienė.

Respublikiniame mažųjų atlikėjų festivalyje dalyvavo per 100 atlikėjų, kurie atvyko iš Kauno lopšelio-darželio „Nežiniukas“, Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus, Birštono meno mokyklos, Kalvarijos meno mokyklos, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Prienų meno mokyklos, Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“ bei Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos.

Pirmieji šventę pradėjo patys mažiausi vaikučiai iš Prienų lopšelio-darželio „Pasaka“. Jie atliko nuotaikingą kūrinį „Kur lietutis vaikšto basas“ (mokyt. Virginija Dobilienė), juos pakeitė Kauno lopšelio-darželio „Nežiniukas“ atlikėjai. Vaikai vieni po kitų džiugino žiūrovus ir savo draugus atliekamomis melodijomis ir gera nuotaika, kurią protarpiais drumstė Freken Bok, ieškodama pabėgusios savo augintinės ar norėdama padaryti „tvarką“.

Daugiausiai muzikinių numerių paruošė festivalio šeimininkai – Jiezno muzikos mokyklos moksleiviai. Reikia pasidžiaugti, kad daugelis šios mokyklos mokinių ne tik mokykloje mokosi muzikuoti ar dainuoti, bet aktyviai dalyvauja ir Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro renginiuose.

Jiezno muzikos mokyklos direktorė A. Puraitė-Jankauskienė įteikė kolektyvų vadovams padėkos raštus, o vaikus apdovanojo saldžiais prizais. Ji taip pat dėkojo rėmėjams Prienų rajono savivaldybei ir menininkams Daliai ir Nerijui Kisieliams, informaciniams rėmėjams bei partneriams Jiezno kultūros ir laisvalaikio centrui bei Prienų švietimo pagalbos tarnybai.

Bet geriausia buvo tai, kad festivalyje niekas nesivaržė, todėl visi mėgavosi švente ir vienas po kito laukiančiais siurprizais – kėlė smagų vėją su vėjo malūnėliais, gavo dovanėlių ir gražų bei didelį tortą su paties Karlsono atvaizdu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close