home Birštone Birštono onkologinių ligonių klubas ,,Viltis gyventi“ minėjo Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį

Birštono onkologinių ligonių klubas ,,Viltis gyventi“ minėjo Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį

Šimtmetis – tai sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės: mūsų proseneliai, seneliai, tėvai, mes. Daugelio šeimose dar gyvi prisiminimai apie partizanus, signatarus, Sąjūdžio dalyvius. Visi jie mylėjo Lietuvą. Mūsų karta, mylėdama Lietuvą, nori, kad jos žmonės būtų vieningi, kurtų prasmingą ir visavertį gyvenimą.

Popietės metu klubo pirmininkė Angelė Kederienė skaitė Stefos Juršienės eilėraštį ,,Lyg dainoj Lietuva“. Justino Marcinkevičiaus eilėraščius ,,Tie langai“ ir ,,Tokia yra meilė“ deklamavo Natalija Tumos. Bernardo Brazdžionio eilėraštį ,,Lietuvos vardas“ ir savo eiles ,,Man Lietuva graži“ ir ,,Nežinomam miško broliui“ deklamavo Ona Valerija Grybauskienė. Savo mintimis apie gyvenimą, meilę Lietuvai, tikėjimą pasidalino Nijolė Jakimonienė. Popietės pabaigoje skambėjo dainos apie Lietuvą, meilę gimtinei, jas kartu dainavo visi susirinkusieji.

Ona Valerija Grybauskienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close