Iš tarptautinio festivalio – su laimėjimais ir gera nuotaika

Kovo 24 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro liaudiškų šokių kolektyvai „Vajaunas“ ir „Trapukas“ dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Baltic Amber Spring 2018“, kuris vyko Lenkijoje, Suvalkų mieste. Šiais metais į Suvalkų kultūros centrą atvyko virš 800 įvairaus amžiaus šokėjų, kurie papuošė renginį net keturių žanrų šokiais. Kaitino ne tik saulė, kuri pasitiko Lenkijoje, bet ir scenos atmosfera buvo „užvirusi“ nuo įspūdingų pasirodymų. O jų buvo apie 100.

Šokių grupių pasirodymus vertino kompetentinga komisija. Pasirodymai buvo vertinami pagal šiuos kriterijus: atlikimo technika, šokio idėja, estetinis pateikimas, originalumas. Kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti I, II, III vietos laimėtojai bei suteiktos atskiros nominacijos už puikiai pašoktus šokius. Visi šokių kolektyvai apdovanoti konkurso organizatorių padėkomis, specialiai festivaliui sukurtais prizais, medaliais už 1-ąją vietą. Pirmą kartą šiame festivalyje – konkurse dalyvavusius prieniškius lydėjo sėkmė. Antrojoje festivalio dalyje, kurioje dalyvavo prieniškiai, iš įvairių kolektyvų keturiasdešimties atliktų šokių, pagyvenusiųjų liaudiškų šokių kolektyvo „Vajaunas“ (vadovė Ligita Gediminienė) šokis „Dirižablis“ (choreografija Vandos Verkulienės) buvo įvertintas II vieta, šokis „Trikinkė“ (choreografija Vidmanto Mačiulskio) – I vieta. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvo „Trapukas“ šokis „Šelmių polka“ (choreografija Edmundo Verpetinsko), įvertintas I vieta. Iš tarptautinio festivalio –konkurso kolektyvai grįžo ne tik su laimėjimas bet  ir puikiai nusiteikę.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro informacija 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close