Ballų šeimyna ir „Vytautas“ plečia simpatijų geografiją: rengia Velykų krepšinio šou Londone

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda pastaruoju metu išgyvena stiprų populiarumo bumą. Ekipos žinomumui ir garsinimui didžiulės įtakos turėjo Ballų šeimynos atvykimas į Lietuvą. Charizmatiškojo tėvo ir trenerio LaVaro Ballo muštruojami jo sūnūs 19-metis LiAngelo ir 16-metis LaMelo sėkmingai pritapo „Vytauto“ aplinkoje, o apie Lietuvą, Prienus ir Birštoną sužinojo daugybė žmonių JAV, Didžiojoje Britanijoje ir už jų ribų. Ir ne tik tie, kurie domisi krepšiniu.

Vienos svarbiausiųjų metų švenčių – Velykų – proga Ballų šeimyna ir „Vytauto“ komanda rengia vizitą į Didžiosios Britanijos sostinę Londoną, kur balandžio 2-ąją dieną sužais draugiškas kontrolines rungtynes su vietos „London Lions“ klubu.

Draugiškas rungtynes organizuoja „Limestar Promotions LTD“, kurie praėjusį rugsėjį Londone rengė puikiai pavykusią ir plataus susidomėjimo sulaukusią Kauno „Žalgirio“ ir Torūnės „Polski Cukier“ (Lenkija) komandos dvikovą, kurią laimėjo mūsiškiai (87:61).

Prognozuojama arši dvikova

„Vykstame į Londoną su mokomuoju tikslu. Todėl traukitės iš kelio didiesiems Ballams. Aš garantuoju, kad jūs nelaimėsite. Nors galite pabandyti. Mes esame „Big Baller’s“. Jūs kaip liūtai naršote po Londono džiungles, o mes nepailsdami šėlstame krepšinio aikštelėje. Tai bus mega reikšmės renginys. Surenkime galingą kovą“, – sau būdingu stiliumi į mūšį priešininkus – „Lions“ krepšininkus – kvietė LaVaras Ballas.

„Lavarai Ballai ir broliai Ballai! Vežkite savo komandą čia. Mes jums iškaršime kailį. Juk jūsų vaikinai žaidžia krepšinį kažkur Lietuvoje. Laukiame jūsų“, – iššūkį drąsiai priėmė „Lions“ klubo savininkas Vincentas Macaulay.

„Mes daug keliaujame, darome daug įdomių dalykų. Mes supažindiname žmones su „Big Baller Brand“ (BBB) prekės ženklu. Šis pavadinimas viską pasako pats už save“, – tvirtino LiAngelo Ballas, prieš kelias dienas draugiškose rungtynėse su Guangdongo klubu „Southern Tigers“ iš Kinijos (153:119) „Vytautui“ pelnęs net 72 taškus.

„Vytauto“ klubo sporto direktorius Vilius Vaitkevičius taip pat paaiškino šios viešnagės Anglijoje tikslus.

„Tikslai? Na, tai aišku, kad svarbiausias tikslas yra surengti geras rungtynes ir sužaisti su pajėgia priešininkų komanda iš Londono, Kiti tikslai – pasirodyti žmonėms, suorganizuoti gerą renginį tiek žiūrovams, kurie stebės tiesioginę transliaciją internetu, tiek vietos publikai arenoje, kuri, aišku, matys rungtynes gyvai. Norime pasistengti, kad šioje išvykoje patobulėtų ir patys „Vytauto“ žaidėjai. Tai gal būt padėtų mums ir tolesnėse sezono kovose“, – sakė vienas Prienų-Birštono klubo vadovų.

Jam antrino ir „Vytauto“ klubo direktorius Adomas Kubilius.

„Galiu garantuoti 100 proc., kad anglai įžvelgė čia svarbą tame, kad mes pasikvietėme brolius Ballus. Jie yra įdomūs Anglijos auditorijai, o mums, sakykime, tai irgi yra dar vienas naujas projektas ir tarptautinis renginys. Aš manau, kad mes esame linkę į naujoves ir mums tai yra visai įdomi patirtis.“

Treneris LaVaras vadovaus sūnų atstovaujamai Lietuvos ekipai Londone

Londone „Vytauto“ vyriausiuoju treneriu bus LaVaras Ballas, o Virginijus Šeškus taip pat yra šios delegacijos narys.

„Broliai Ballai ir jų tėvas ne tik važiuoja į Londoną, bet broliai Ballai tikrai bus aikštelėje, o tėvelis bus komandos vyriausiasis treneris. Žinoma ir V.Šeškus tikrai bus, tik šįkart jis atiduoda vadovavimo vadeles LaVarui, kuris gal geriau žino tą savo vaikų žaidimo stilių. Žaidimo stilius, manau, bus greitas krepšinis su daug taškų. O žiūrovams tai turėtų būti įdomu“, – tikino A.Kubilius.

Kokią žinutę savo kelione į Ūkanotąjį Albioną nori Ballai ir„Vytauto“ komanda perduoti Londono ir visos Anglijos lietuviams bei visiems Didžiosios Britanijos krepšinio mėgėjams?

„Londono žmonės! Mes mylime jus čia. Mes vėl grįžtame į Londoną su trenksmu. Su „Big Baller Brand“ trenksmu“, – apie save Londono krepšinio mylėtojams priminė LaVaras.

„Kviečiu atvykti ir palaikyti „Vytauto“ komandą, o tie, kurie neserga už „Vytautą“, siūlau atvykti ir stebėti gerą reginį. Tikiuosi, kad tai bus tikrai puiki Velykų pramoga“, – stebėti rungtynes ragino ir V.Vaitkevičius.

„Skambių žinučių ir lozungų neplanuojame. Atvažiuoja dviejų mažų Lietuvos miestelių komanda, kuri dabar ko gero yra viena garsiausių tiek Amerikoje, tiek ir Londone. Aišku, tai dėka mūsų naujųjų žaidėjų Ballų. Atvažiuojame į Angliją į svečius ir tikimės svetingo priėmimo“, – būsimo renginio sėkmės formulę įvardino A.Kubilius.

Organizatoriai tikisi BBB gerbėjų ir lietuvių krepšinio fanų antplūdžio

Skelbiama, kad rungtynių organizatoriai džiaugiasi, jog į Londoną atvyks „Vytauto“ komanda kartu su broliais Ballais ir BBB filmavimo grupe. Tiesioginę transliaciją per BBB feisbuko paskyrą galės stebėti milijonai BBB aistruolių visame pasaulyje.

Kodėl buvo pasirinkti būtent šie varžovai – Londono „liūtai“ ir „Vytautas“?

Pasirodo, kad didžiulės lietuvių krepšinio aistruolių gretos per „Žalgirio“ mačą su Lenkijos ekipa paliko neišdildomą įspūdį arenos šeimininkams – vieninteliam Londono profesionalų krepšinio klubui „Lions“ – ir jo vadovai kreipėsi į „Limestar Promotions“ su prašymu padėti organizuoti rungtynes su Lietuvos krepšinio komanda.

Pasak renginio organizatorių, jie tikisi, kad didelės BBL sekėjų pajėgos padės pritraukti į rungtynes gausų kiekį žiūrovų ir pristatyti krepšinio komandą iš Lietuvos Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems krepšinio aistruoliams. Taip pat laukiama lietuvių krepšinio fanų desanto antplūdžio.

„Aš manau, kad „Lions“ yra stipri komanda, kuri bus gerai pasirengusi šioms rungtynėms“, – prognozavo Prienų-Birštono ekipos sporto direktorius V.Vaitkevičius.

„Lions“ šiuo metu (kovo 30 d.) Didžiosios Britanijos krepšinio lygoje (BBL) užima ketvirtąją vietą (15 pergalių ir 9 pralaimėjimai) dvylikos komandų turnyre. Paskutinėse rungtynėse „liūtai“ sutriuškino „Leeds Force“ ekipą 107:56. „Vytautas“ Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rikiuojasi dešimtas (5/22).

Visi krepšinio gerbėjai Velykų antrąją dieną kviečiami su šeimos nariais ir draugais susirinkti kartu arenoje ir palaikyti „Vytautą“.

„Žinoma tikimės pergalės. O kaip kitaip? Visada tikimės tik nugalėti, kai einame į aikštelę“, – „Vytauto“ ryžtą siekti laimėjimo Londone patvirtino vienas komandos bosų A.Kubilius.

Rungtynės vyks balandžio 2-ąją dieną Londono olimpiniame miestelyje esančioje „Copper Box Arena“. Pradžia 16.00 val. vietos laiku (18.00 val. Lietuvos laiku).

Bilietus galima įsigyti: https://www1.ticketmaster.co.uk/event/3500546C807A1027

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close