Baigėsi Velykinis šachmatų turnyras

Kovo 28-ąją Birštone baigėsi tradicinis Velykinis šachmatų turnyras. Jame dalyvavo 10 suaugusiųjų, tarp kurių buvo dvi moterys, ir 14 moksleivių – 7 mergaitės ir 7 berniukai.

 

Šachmatų būrelio trenerė Danutė Urbanavičiūtė pasidžiaugė, kad šį kartą suaugusiųjų grupės nugalėtoju tapo Kazimieras Senavaitis. Antrąją vietą, nors ir surinkęs vienodą taškų skaičių, pagal tam tikras taisykles užėmė Jonas Džervus, o Danutei Urbanavičiūtei atiteko trečioji prizinė vieta.

Mergaičių grupėje geriausiai sekėsi antrokei Nedai Žuvininkaitei, kuri surinko 12 taškų ir užėmė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko darželinukei, mažiausiai šachmatininkei Ugnei Naudžiūnaitei (6 tšk.), o trečioji – pirmokei Aistei Bisikirskaitei (4,5 tšk.).

Tarp berniukų pirmąją vietą užėmė pirmokas Dovydas Jančiulis (7 tšk.), antrąją – antrokas Adomas Dargenis (6,5 tšk.), o trečiąją – trečiokas Libertas Kuliešius (5,5 tšk.).

Apibendrindama turnyro rezultatus, trenerė D. Urbanavičiūtė pasidžiaugė, kad vis daugiau mergaičių pasirenka šachmatų būrelį, lavina savo sugebėjimus ir intelektą. Jau nuo senų laikų pastebėta, kad šachmatų žaidimas skatina žmogaus loginį mąstymą, kūrybiškumą ir kt. Kai kuriose šalies mokyklose šachmatų žaidimas yra įtrauktas į mokymo programas.

Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys pasidžiaugė gražiais turnyro laimėjimais, apdovanojo atminimo padėkos raštais ir dovanėlėmis visus prizininkus, o trenerė D. Urbanavičiūtė artėjančių šv. Velykų proga dovanų įteikė šokoladinius kiaušinius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close