home Švietimas „Velykinė virtuvėlė“

„Velykinė virtuvėlė“

Kovo 22-tą dieną, belaukiant vienos gražiausių pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventės „Velykų“, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė Prienų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtinius „Pasakorius“ į netradicinę „Velykinę virtuvėlę“. Darželinukus pasitiko ir linksmino kiškutė – Pūkuotukė Sniegutė. Edukacinio užsiėmimo metu vaikučiai su spalvotu cukriniu glajumi margino sausainius, „užsiaugino“ kiškučio ūsus, žaidė linksmus žaidimus ir degustavo savo meno kūrinėlius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close