„100 iškiliausių Prienų krašto asmenybių“ – skelbiamas kandidatų sąrašas

Prienų krašto muziejus skelbia iniciatyvą – „100 iškiliausių Prienų krašto asmenybių“, skirtą Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui. Jos metu prisimename kraštiečius, kurių darbai yra žinomi ne tik Prienų krašte, bet ir visoje Lietuvoje bei pasaulyje.

Skelbiame Jūsų siūlytų ir atrinktų Prienų krašto šviesuolių sąrašą. Kviečiame ir toliau būti aktyvius. Kupone pažymėkite tris asmenybes (jų numerius), kurios yra labiausiai vertos patekti į „100 iškiliausių Prienų krašto asmenybių“ sąrašą. Užpildytų kuponų laukiame adresu: Prienų krašto muziejus, F. Martišiaus g. 13, Prienai. Siųskite arba atneškite į muziejų. Balsai priimamai ir elektroniniu paštu: prienumuziejus@gmail.com. Balsavimas vyks iki 2018 m. birželio 1 d. Jam pasibaigus skelbsime 100 Jūsų išrinktų ir pasiūlytų asmenybių.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close