Sveikoj Žemėj augu sveikas

Kovo 20 d. Birštono gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojų, surengė akciją-konferenciją „Sveikoj Žemėj augu sveikas“, skirtą Žemės dienos pagerbimui ir sveikos gyvensenos skatinimui. Renginys vyko prie Birštono savivaldybės.

 

Akciją mokiniai pradėjo eilėmis ir sveikinimais. Visi pradinių klasių mokiniai iš atliekų gamino žaislus, paveikslus, gėles ir pan. Kiekvienos amžiaus grupės atstovai paruošė po skanduotę, skatinančią tausoti Žemės išteklius ir būti atsakingiems už jos globą bei savo gyvenimo būdą. Visi pradinukai gamino akcijos plakatą. Žemės vėliavą pakėlė atsakingi ir aktyvūs IIb klasės mokiniai M. Kamarauskas ir K. Čekanauskas. Šventę vedė pirmokės gimnazistės P. Gudauskaitė ir V. Giraitytė.

Visus akcijos dalyvius ir žiūrovus su gražia pavasario švente pasveikino Birštono savivaldybės administracijos direktorius V. Revuckas. Už renginio ruošimą mokytojus apdovanojo Nemuno kilpų regioninio parko darbuotoja R. Milušauskienė.

Konferenciją užbaigėme linksma daina ir kartu ėjome didžiulį ratą aplink Birštono pušyną, kuris simbolizavo Žemės kelionę aplink Saulę.

Konferencijai pradinių klasių mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos: V. Augustavičienė, J. Aukščiūnienė, R. Malinauskienė, A. Simanaitienė, V. Černevičienė, M. Chakauskienė, V. Urbanavičienė, G. Marčiulaitienė ir muzikos mokytoja T. Ragienė. Renginio scenarijaus autorė ir režisierė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie renginio ruošimo, buvo kartu, ir džiaugiamės prasminga Žemės dienos švente.

Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Ferevičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close