Kovo 11–tosios minėjimas Skriaudžių bibliotekoje

Kiekvienos tautos istorijoje yra datų, kurios tampa ne tik laiką žyminčiais skaičiais kalendoriuje, bet ir ženklu įvykio, pakeitusio visą tolesnį tos tautos ir valstybės gyvenimą. Viena tokių datų mūsų istorijoje – Kovo 11 – toji.  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimui Skriaudžių bibliotekoje susirinkome su Skriaudžių pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokinukais ir mokytojais. Paminėti šios mums visiems reikšmingos Lietuvos istorijoje datos.   Atsakinėdami į klausimus „Istorinių žinių labirintais“ mokinukai  prisiminė  su Lietuvos istorija susijusius faktus, kai kuriems prireikė  palaikymo komandos narių ir mokytojų. Pirmoji į klausimus atsakė „geltonųjų“ komanda, o antros vietos laimėtojais „raudonųjų“ ir „žaliųjų“ komandos. Taigi pralaimėjusių nebuvo… Mokiniai dar galėjo apžiūrėti veikiančią kilnojamą kalendorių parodą „Lietuva Tėvyne Mano“ ir Kovo 11 – tąjai skirtą literatūrinę parodą  „Laisvės keliu“. Renginyje 3-4 klasių moksleiviai skaitė eiles Justino Marcinkevičiaus, Bernardo Brazdžionio,  Maironio, Pauliaus Širvio. Pabaigoje visi sudainavome dainą „Brangiausios spalvos“. Po renginio netikėtai bibliotekoje apsilankė Skriaudžių darželinukų grupė ir padovanojo rankų darbo ,,Trispalviai delniukai“.

Skriaudžių bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close