Prienų r. savivaldybėje – gausus neformaliojo vaikų švietimo programų pasirinkimas

Įgyvendinant projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“, kurį koordinuoja Švietimo skyrius, Prienų r. savivaldybėje patvirtintos 25 programos, kurioms 2018 m. yra skirta 82 812 eurų ES lėšų. Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programų įvairovė ir pasiūla šiais metais yra didesnė – atsirado dvi naujos VšĮ Alytaus kolegijos organizuojamos programos „Projektinė kūryba Scratch ir Coder aplinkoje“ ir „Kūrybinių užduočių sprendimas Logo aplinkoje (Prienai)“, UAB „Arv-Auto“ programa „Mokausi būti vairuotoju“, VšĮ „Visuomenės harmonizavimo parkas“ programa „Žirgų sporto akademija – fizinio aktyvumo ir sveikatinimo skatinimas su žirgais“, asociacijos „Iš idėjos“ programa „Pažinimas – Prienų krašto gamta ir kultūra“.

            NVŠ programų veiklas šiuo metu lanko 842 Prienų r. savivaldybės mokiniai. Net 320 mokinių pasirinko įvairias sporto programas – badmintono, futbolo, kovos menų, pramoginių šokių, šachmatų, žirgų sporto, fizinio pasirengimo. Lietuvos šaulių sąjungos ir Lietuvos skautijos organizuojamas veiklas lanko 200 mokinių. Meninio lavinimo užsiėmimus, kur vaikai šoka, dainuoja, vaidina ir piešia, lanko 147 mokiniai. Pastebėta, kad vis daugiau mokinių renkasi techninės pakraipos programas – 120 mokinių lanko programavimo gebėjimų ugdymo programas bei mokosi vairuoti. Dar 55 mokiniai ugdo socialinius įgūdžius, domisi etnokultūra ir gamtos mokslais.

              Smulkesnę informaciją apie 2018 m. vykdomas akredituotas NVŠ programas galite rasti Prienų rajono savivaldybės svetainėje adresu http://www.prienai.lt/go.php/lit/Neformalusis-vaiku-vietimas/8336/2

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close