home Kultūra Paroda pristatyta Pakruojo bendruomenei

Paroda pristatyta Pakruojo bendruomenei

Taip jau susiklostė, kad pačias gražiausias ir svarbiausias šventes Lietuva švenčia žiemą, ar vos prasidėjus kalendoriniam pavasariui: Vasario 16-ąją minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Kovo 11-ąją švenčiame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Tarp šių iškilių datų – dar viena, ne mažiau svarbi ir Lietuvai, ir mums, Prienų krašto žmonėms, data – kovo 10-oji – iškilaus kraštiečio, poeto Justino Marcinkevičiaus gimimo diena. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, pasitikdama Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, dar kartą atsigręžia į Lietuvos nueitą šimtmečio ilgumo kelią ir prisimena žmones, kuriuos Lietuva sutiko šiame nelengvame, bet prasmingame savo istorijos kelyje. Vienas iš tokių – Justinas Marcinkevičius – tautos dainius, kurio 88-ąsias gimimo metines minėsime kovo 10 d. Apie poetą Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka yra parengusi kilnojamą parodą „Justino Marcinkevičius. Nuo ištakų iki šiandienos“, kuri nuolat keliauja po Lietuvos miestus ir miestelius. Dabar paroda eksponuojama Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje. Pakruojo bendruomenei paroda pristatyta vasario 14 d. Ją pakruojiečiams pristatė Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos direktorė Daiva Čepeliauskienė ir metodininkė Dalia Bredelienė.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close