home Lietuvoje Draudimai ‒ nė motais, alkoholis visą parą

Draudimai ‒ nė motais, alkoholis visą parą

„Alkoholį galima vartoti tik vietoje“ ‒ taip užrašyta ant vieno Alytaus barų, kuriame nakties metu alkoholio galima laisvai įsigyti ir išsinešti, durų. „Inventorius (tara) yra baro nuosavybė, išsinešti griežtai draudžiama“ ‒ dar vienas skambus užrašas, tačiau Alytuje, Jaunimo gatvėje, veikiančio baro kolektyvas jo nesilaiko. Praėjusį savaitgalį Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento atstovais tikrino, ar Alytaus baruose laikomasi Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme numatytų alkoholio produktų pardavimo, įsigijimo, laikymo ir gabenimo reikalavimų. Priemonės metu pareigūnų akį patraukė Jaunimo gatvėje įsikūręs baras. Įkliuvo du jo lankytojai, nešini gėrimais, išpilstytais į plastikinę tarą. 22-ejų metų alytiškis nustebo, kad visi piliečiai privalo žinoti įstatymų ribojimus. Už išsineštą alkoholį, kai jis neparduodamas parduotuvėse, nubausti 22 ir 30 metų vyriškiai. Jiems gresia piniginės baudos nuo 14 iki 30 eurų. Taip pat viename barų atskleistas atvejis, kai buvo parduota alkoholio išsinešti. Už pažeistas prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos taisykles, darbuotojai gresia bauda nuo 20 iki 30 eurų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close