home Lietuvoje Nacionalinio diktanto organizatoriai vėl kviečia į lietuvių kalbos šventę

Nacionalinio diktanto organizatoriai vėl kviečia į lietuvių kalbos šventę

Diktantas vyks 2018 m. kovo 2 d., penktadienį, 11 val. Transliacija per LRT radiją ir internetu. Ateik. Rašyk. Išsaugok. Prienuose visų diktanto dalyvių lauksime Savivaldybės didžiojoje salėje (Laisvės a. 12). Informacija tel. (8 319) 61 141, el. p. vaida.peleckiene@prienai.lt. Diktantą taip pat bus galima rašyti Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje (Kauno g. 2B) ir jos padaliniuose, daugelyje rajono mokyklų. Rašyti diktantą kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai, kurie tai daryti gali savo patalpose. Diktantą savo darbo vietoje rašysiantys įmonių ir organizacijų darbuotojai savo darbus viename voke turi išsiųsti tiesiai konkurso organizatoriams. Organizatoriams darbus viename voke taip pat siunčia ir bibliotekų bei savivaldybių atstovai. Mokyklų atstovai prašomi organizatoriams siųsti tik geriausiai parašiusių moksleivių darbus, t. y. tuos, kuriuose yra ne daugiau kaip 5 klaidos. Diktantai organizatoriams siunčiami adresu: Nacionalinio diktanto konkursui AB Lietuvos paštas J. Jasinskio g. 16 03500 Vilnius Geriausiai parašiusieji apie konkurso rezultatus bus informuoti asmeniškai. Diktanto tekstas bus paskelbtas kovo 5 dieną svetainėsewww.diktantas.lt ir www.vlkk.lt (su rašybos ir skyrybos paaiškinimais). 2018 m. finalas vyks balandžio pradžioje. Daugiau informacijos www.diktantas.lt Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close