home Aktualijos Šilumos ir karšto vandens kaina Prienų rajono šilumos vartotojams nuo kovo 1 d.

Šilumos ir karšto vandens kaina Prienų rajono šilumos vartotojams nuo kovo 1 d.

Nuo 2018 m. kovo 1 d. nustatyta AB „Prienų šilumos tinklai“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 6,64 ct/kWh be PVM (gyventojams – 7,24 ct/kWh su 9 proc. PVM). Karšto vandens kaina. už kubinį metrą vartotojams daugiabučiuose namuose 7,19 Eur, kitiems vartotojams – 7,00 Eur be PVM. Daugiau informacijos galite rasti AB „Prienų šilumos tinklai“ interneto svetainėje www.prienusiluma.lt/veikla/tarifai/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close