Birštone įteikti apdovanojimai geriausiems mokyklų sportininkams (nuotraukos)

Vasario 23 d. Birštono kurhauze surengta jau trečia „Obuolio“ nominacijų šventė geriausiems mokyklų sportininkams.

 

Kamerinėje aplinkoje skambant muzikai bei linksmai juokaujant renginio svečiams bei organizatoriams, geriausiems mokyklų sportininkams buvo įteiktos žalių obuolių stiklo skulptūrėlės bei gausūs rėmėjų prizai.

 

Abiejų savivaldybių mokyklos nominacijoms pristatė šiuos geriausius sportininkus: Paulių Černevičių ir Korneliją Stravinskaitę (Birštono gimnazija), Rimantą Žvaliauską ir Miglę Damynaitę (Prienų „Žiburio“ gimnazija), Gediminą Ardinską ir Karoliną Blažaitytę (Veiverių T. Žilinsko gimnazija), Marijų Nickų ir Eveliną Vyšniauskaitę (Skriaudžių pagrindinė mokykla), Tomą Janušauską ir Saulę Valatkevičiūtę (Jiezno gimnazija), Martyną Duboviką ir Liną Jurkonytę (Stakliškių gimnazija), Luką Žilinską ir Gabiją Anusevičiūtę (Išlaužo pagrindinė mokykla), Luką Beniulį ir Tomą Petraškaitę (Balbieriškio pagrindinė mokykla), Pijų Maciulevičių ir Ugnę Jakinevičiūtę („Ąžuolo“ progimnazija), Matą Valkauską ir Viktoriją Šuliauskaitę („Revuonos“ pagrindinė mokykla), Rytį Deimantavičių ir Virginiją Venclovaitę (Pakuonio pagrindinė mokykla), Ernestą Račių ir Airidą Galinskaitę (Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla).

 

Na, o pirmadienį vienas iš apdovanojimų rėmėjų – LR Seimo narys Andrius Palionis pasveikino ir šventėje negalėjusius dalyvauti „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus moksleivius Karolį Aponą ir Aistę Kazlauskaitę.

 

Šventę bei apdovanojimus parėmė ir Gintautas Bartulis, Alvydas Barščevičius, Artūras Buitkus, Vytas Bujanauskas, Martynas Butkevičius, Nijolė Dirginčienė, Snaiguolė Garmuvienė, Loreta Jakinevičienė, Virginija Kaminskienė, Vytas Kederys, Rita Keturakienė, Adomas Kielius, Vytautas Martinaitis, Albina Minciuvienė, Cezaras Pacevičius, Andrius Palionis, Liuda Šeškuvienė, Sigitas Šiupšinskas, Arūnas Vaidogas. Be to, išskirtinius prizus nominantams skyrė „Vytautas Mineral SPA“, „Eglės“ sanatorija, „Royal SPA Residence“, UAB „Ernas“, UAB „Stakmuo“, „Veiverių žirgynas“, Darius Šeškevičius, Jurgita Šeržentienė.

 

Šventės metu sportininkus, jų mokytojus bei svečius džiugino Mindaugo Bivainio saksofonu atliekami kūriniai.

 

Pirmą kartą ši apdovanojimų ceremonija įvyko 2015 m. kovo 11 d. bėgimo „Mes galime“ metu. Apdovanojimus organizuoja VšĮ „Krašto Vitrina“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close