LaVaro Ballo kaltinimų ratas plečiasi

Vasario 25 d. prasidėjo dar vienas prekės ženklo „Big Baller Brand“ remiamas krepšinio turnyras. Šįkart jis – tarptautinis.

 

Prienų kūno kultūros ir sporto centre vykusiame turnyre kartu su Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda dalyvavo trys užsienio komandos – Rygos „VEF“ iš Latvijos, Ščecino „Wilki Morskie“ iš Lenkijos bei Domžalės „Helios Suns“ iš Slovėnijos.

 

Pirmąsias rungtynes, vykusias sekmadienį, „Vytautas“ žaidė su Rygos „VEF“. Šiose rungtynėse komandos vairą vėl perėmė „Vytauto“ įžymiųjų įžaidėjų iš Jungtinių Amerikos Valstijų LiAngelo ir LaMelo tėvas LaVaras Ballas.

 

Draugiškame turnyre „Vytautas“ startavo tikrai iš peties ir, svečių krepšį „užmėtęs“ tritaškiais, pirmąjį kėlinį baigė aplenkęs priešininkus beveik dvigubu rezultatu 49:25.

 

Tiesa, antrame kėlinyje „Vytauto“ kamuoliai pradėjo jau skrieti pro šalį, o tikslios ir naudingos „VEF“ atakos skirtumą sumažino iki 71:63.

 

Po ilgosios pertraukos, loterijų lietaus bei reperio IronVyto pasirodymo svečiai ir toliau sėkmingai atakavo iš po krepšio, visus „Vytauto“ tritaškius kompensuodami žaibiškomis ir taikliomis atakomis. Skambant trečio kėlinio pabaigos sirenai, tarp komandų vis dar išliko minimalus skirtumas 102:95.

 

Ketvirtajame kėlinyje „VEF“ aktyvios atakos nesibaigė, tuo tarpu „Vytauto“ komandos inercija pradėjo buksuoti ir nedovanotinos klaidos aikštelės šeimininkams kainavo pralaimėjimą rezultatu 133:141.

 

„Vytautui“ daugiausiai taškų surinko Edvinas Šeškus (35) bei broliai LaMelo (31) ir LiAngelo (32).

 

Tai buvo pirmosios draugiškos rungtynės „Big Baller Brand“ remiamuose turnyruose, kuriose „Vytautas“ neatsilaikė prieš priešininkus, ir antrosios rungtynės, kurių metu komandos vyr. trenerio pareigas prisiėmė LaVaras Ballas.

 

Pirmąsias LaVaro rungtynes „Vytautas“ laimėjo prieš Alytaus „Dzūkiją“ rezultatu 147:142. Tiesa, žaidžiant ir su Alytaus, ir su Rygos komanda prieš „Vytautą“ žaidė tik šių komandų dubleriai – jaunimas.

 

Tik atvykęs į Lietuvą, po pirmųjų keleto varžybų, LaVaras išreiškė viešus priekaištus dėl tikrojo Prienų–Birštono „Vytauto“ komandos trenerio Virginijaus Šeškaus darbo kokybės. Tuomet LaVaras teigė, jog V. Šeškaus strategija yra per lėta ir daugiau reikėtų susikoncentruoti į puolimą, nors V. Šeškus pabrėžė, kad Lietuvos krepšinyje ne mažiau yra svarbi ir gynyba. Tiesa, netiesiogiai kliuvo ir „Vytauto“ krepšininkams. LaVaras pareiškė, kad jo sūnūs turėtų rungtynių metu aikštelėje praleisti daugiau laiko. Būtent rungtynėse su Alytaus „Dzūkija“ šis „eksperimentas“ ir buvo įgyvendintas. Nors visas rungtynes žaidę broliai Ballai varžybų pabaigoje jau akivaizdžiai vos vilko kojas, „Vytautas“ minimaliu, bet pergalingu skirtumu 147:142 įveikė priešininkus. Po rungtynių LaVaras gyrėsi, kad tai buvusios vienos geriausių rungtynių, o komandos gynyba buvusi pati geriausia per paskutinį laikotarpį. Tiesa, daug kam kilo klausimas, apie kokią gynybą kalba laikinasis vyr. treneris, jeigu į „Vytauto“ krepšį „praleista“ net 142 taškai. Vėlgi, tai buvo žaidimas ne prieš aukščiausioje Lietuvos lygoje – Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žaidžiančią Alytaus „Dzūkijos“ komandą, bet prieš jos jaunimą.

 

Po vėlesnių LKL rungtynių LaVaro priekaištai V. Šeškui tik augo. Galiausiai po šio sekmadienio vakarą įvykusių naujo turnyro pirmųjų rungtynių ir pirmojo pralaimėjimo, pasak LaVaro reakcijos į sūnus bei jo pasisakymus, paaiškėjo, kad už „Vytautui“ laurų neatnešusį žaidimą kalti ir LaMelas su LiAngelo. Nors pats LaVaras sausio mėnesį atviravo, kad jo sūnums reikia leisti daugiau žaisti, jau vasario pabaigoje jie gavo pylos už individualų žaidimą.

 

Nors apie Lietuvą LaVaras jau kalba tai, ką iš tikrųjų mano, o ne tai, kas naudinga afišuojant „tautų draugystę“, reikia tikėtis, kad, pasibaigus sezonui ir svečių iš JAV viešnagei Lietuvoje, nepaaiškės, jog Lietuvos nacionalinė krepšinio santvarka bei žaidimas yra „žymiai blogesnis“ nei JAV nacionalinės krepšinio lygos NBA peripetijos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close