Alytaus policija šimtmetį švenčia sveikai ir galingai

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Alytaus apskrities policijos pareigūnai ir svečiai jau penktą kartą pareigūnų štangos spaudimo varžybose išbandė savo jėgas. Varžybos sparčiai populiarėja, kaip ir kasmet varžytis panoro svečiai atvykę iš Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų bei Lietuvos policijos mokyklos, taip pat Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos. Šiemet varžybose dalyvavo 36 sportininkai.

Startą paskelbė ir gerų rezultatų linkėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius ir Alytaus apskrities policijos sporto klubo „Aukuras“ prezidentė Irena Rinkevičiūtė-Jevdokūnina.

Pareigūnai varžėsi šešiose kategorijose: moterų, svečių, 77, 90, 100 ir daugiau kaip 100 kilogramų.

Moterų kategorijoje nugalėjo Viktorija Kučinskaitė, Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus tyrėja.

Kategorijoje iki 77 kg kaip ir kasmet nenugalimas tarp savo varžovų buvo Nerijus Bimbiris, Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK Reagavimo sk. vyriausiasis patrulis.

Kategorijoje iki 90 kg pirmąją vietą laimėjo Marius Galubauskas, Alytaus apskr. VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus vyresnysis tyrėjas.

Kategorijoje iki 100 kg laimėtoju tapo Andrius Petkevičius, Alytaus apskr. VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės poskyrio viršininkas.

Kategorijoje virš 100 kg taip pat nenugalimas ir dar kartą laimėtojas tapo Andrius Girša, Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos atstovas. Antrąją vietą sunkiausiųjų kategorijoje iškovojo vyriausias šių varžybų dalyvis Virginijus Jaruševičius, Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas.

Svečių kategorijoje laimėjo kolega Donatas Balčiūnas.

Varžyboms vadovavo galiūnas Vidas Blekaitis, jam asistavo Vilmantas Bliujus.

Čempionams ir prizininkams įteikti Alytaus apskr. VPK ir sporto klubo „Aukuras“ specialiai šioms varžyboms sukurti stiklo gaminiai, medaliai bei diplomai, patvirtinantys pergalę, taip pat rėmėjų dovanos.

Specialus prizas – Lietuvos trispalvė, įteikta Lietuvos policijos mokyklos atstovui Daliui Mackelai. Prizas buvo įsteigtas sportininkui, kurio svoris bus arčiausiai 100 kilogramų. Dalius svėrė lygiai 100 kilogramų.

Dėkojame rėmėjams: „Muscle shop“, „FEN“ maisto papildai sportui, „Šarkos papuošalai“, sporto klubas „Žalgiris“, „TMG SPORT“ sportui ir sveikatai, „VIVI“, „Maistas Sportui“.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close