Auginau gėlytę gimtajai šalelei

Birštono vaikų lopšelio – darželio ,,Vyutrėlis“,,,Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai jau nuo rudens ruošėsi Lietuvos gimtadieniui. Rudenį pasodinome 40 tulpių svogūnėlių. Jas prižiūrėjome pagal rekomenduojamas auginimo sąlygas. Kol tulpės ilsėjosi, pasodinome ir žydrių. Beliko laukti. Žydrės pražydo anksčiau, o tulpės dar tik dabar pradėjo skleisti įvairiaspalvius žiedus Tai vaikų pasodinti, prižiūrėti gėlių žiedai Lietuvos gimtadieniui.

Auklėtojos: Danutė Adamonienė, Marytė Galinienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close